Gündem

Suriyeli adam çıplak bir şekilde denize girdi! Sopayla saldırdı…

Bugün sosyal medyanın konusu Suriyeli genç bir adamın sahilde çırılçıpla bir şekilde denize girmesi ve kendisine tepki gösteren çevre halkına saldırması…

SURİYELİ ADAM ÇIPLAK DENİZE GİRDİ…

Sosyal medya üzerinden birçok kullanıcı tarafından paylaşılan görüntülerde, Suriyeli bir adamın sahilde çırılçıplak gezerek aileleri rahatsız ettiği için çevredeki vatandaşlar tarafından uyarıldığı, elinde sopa bulunan Suriyelinin kendisini uyaran vatandaşlara saldırdığı görülüyor.

POLİSİ ARAYIN ÇIĞLIKLARI…

Görüntülerde, kendisini uyaran vatandaşlara sopayla saldıran Suriyeli adamın, vatandaşlar tarafından etkisiz hale getirildiği de görülüyor. O esnada bir kadının “polisi arayın” çığlıkları duyuluyor.

“AHLAKSIZ VE PERVASIZCA…”

Görüntülerin sosyal medyaya düşmesi sonrasında birçok kullanıcı videoya tepki dolu yorumlarda bulunurken, bir tepki de MHP’den ihraç edilen Sinan Oğan’dan geldi. Oğan, Twitter hesabından görüntüleri paylaşarak, “Nereli olduğuna bakmaksızın söylüyorum, ailelerin olduğu bir yerde denize çırılçıplak girmek isteyecek kadar ahlaksızca bir pervasızlık gösterecek cesareti nereden buluyorlar?” yorumunda bulundu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı