Kültür Sanat

Star TV’nin sevilen dizisinde flaş ayrılık!

Star TV ekranlarında yayınlanan Akrep dizisinden flaş bir ayrılık haberi geldi. Dizide Fikret karakterini canlandıran Bekir Aksoy’un veda ettiği öğrenildi. Akrep dizisi son bölümde neler oldu? İşte cevabı…

Başrollerinde Demet Akbağ ve Evrim Alasya gibi isimleri rol aldığı Akrep dizisine Bekir Aksoy veda etti. Fikret karekterini canlandıran Aksoy’un diziden ayrılışı ise ölüm sahnesi ile oldu.

Akrep dizisi son bölümde olanlar

erda hapisten çıkar çıkmaz kızı Merve’yi görmek için soluğu köşkte alır. Perihan, Ferda’nın Merve ile konuşmasına engel olur ve ağır sözler sarf ederek Ferda’yı evden yaka paça attırır. Çünkü, artık Perihan’ın tek amacı, kızı Berna’nın katili Ferda’nın hayatını cehenneme çevirmektir.

Ahmet, Ferda’nın karşısına dikilip kızının nerede olduğunu öğrenmek ister. Yıllar sonra karşı karşıya gelen ikilinin geçmiş hesaplaşması, yerini özleme bırakır. Ahmet, kızını bulmak ve Ferda’ya kendini affettirmek için çabalarken, Fikret’e Emgen İlaç’taki hissesini devralmak istediğini söyler.

Fikret, Ferda’nın köşke gelişi sırasında kozunu kullanarak Merve’ye, annesinin yeni bir ilişkisi olduğunu söyler. Annesi tarafından bir kez daha kandırıldığını düşünen Merve’nin tepkisi ağır olur. Bunun üzerine Ferda, Fikret’e tehditler savurur ve çareyi Ahmet’te arar. Ahmet, kızının yerini söylemesi karşılığında Ferda ile anlaşır ve gerektiğinde çok tehlikeli olabileceğini de Ferda’ya gösterir.