Magazin

Star Tv'de yayınlanan Benim Tatlı Yalanım dizisi final yapıyor!

Başrollerini Aslı Bekiroğlu ve Furkan Palalı’nın paylaştığı Star TV ekranlarında yayınlanan Benim Tatlı Yalanım dizisinden hayranlarına kötü haber geldi. Benim Tatlı Yalanım dizisinin 28. bölümde final yapılacağı duyuruldu.

REYTİNGLERDE DÜŞÜŞ
Star TV’de yaz dönemine damga vuran diziler arasında yer alan Benim Tatlı Yalanım, reytinglerde beklenenin üzerinde bir performans gösterince yeni sezonda da devam etme kararı almıştı. Dizinin yaz dönemindeki başarısı yeni sezonda devam etmeyince yapımcılar, dizinin hayranları üzecek bir karar aldı

STAR TV’NİN 2. DİZİSİ
Geçtiğimiz hafta 26. bölümü yayınlanan dizinin 28. haftada final yapacağı belirtildi. Dizinin reytinglerinin son dönemde düşüşe geçmesi, daha önce sona eren dizilerle aynı kaderi paylaşmasına sebep oldu. Dizide daha önce Ege Kökenli veda etmiş, ardından da Ahmet Saraçoğlu ayrılmıştı. İki ayrılık haberinin ardından bu kez dizinin yayından kaldırılacağı haberi geldi.

Öte yandan, Star TV ekranlarında büyük umutlarla yayın hayatına başlayan Sevgili Geçmiş dizisi final kararı aldı. Başrollerini Ece Uslu, Emre Kınay, Melis Sezen, Sevda Erginci ve Seçkin Özdemir gibi ünlü isimlerin paylaştığı dizi 8. bölümde ekrana veda edecek.

Bir cevap yazın