Uefa A Lisans Ve B Lisans Kurslarının İlk Etapları Tamamlandı

Türkiye Futbol Federasyonu (Tff) Futbol Gelişim Direktörlüğü Tarafından Antalya Susesi Oteli'nde Düzenlenen Uefa A Lisans Ve Uefa B Lisans Kurslarının İlk Etapları Tamamlandı.

Uefa A Lisans Ve B Lisans Kurslarının İlk Etapları Tamamlandı

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Futbol Gelişim Direktörlüğü tarafından Antalya Susesi Oteli'nde düzenlenen UEFA A Lisans ve UEFA B Lisans kurslarının ilk etapları tamamlandı.

UEFA A Lisans Kursu 17-29 Mart, UEFA B Lisans Kursu ise 17-28 Mart tarihleri arasında yapıldı. İki kursa toplam 48 kursiyer katıldı.
Eski milli eski futbolcu ve spor yorumcusu Rıdvan Dilmen de kursiyerlerle buluştu ve sohbet toplantısında deneyimlerini paylaştı. Kurslarda gazeteci Tayfun Bayındır ise, 'Medya - Antrenör İlişkileri' konusunda bilgilendirmede bulundu. Ayrıca Gülhan Şişman kurs müfredatlarında ilk kez yer alan 'Çocuk Koruma Programı' konusunda eğitim verdi. UEFA A Lisans ve UEFA B Lisans kurslarında bu isimlerin dışında TFF Antrenör Eğitmenleri Ömer Kaner, Tuna Güneysu, Atilla Yüce, Muammer Birdal ve Ramazan Torunoğlu ile TFF Futbol Direktörlüğü Genel Koordinatörü Prof. Dr. Bülent Bayraktar, Ali Cumhur Doğan, Ömer Ateş, Alper Aşçı ve Necla Güngör de eğitim verdi.

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2015, 23:01
YORUM EKLE