Trabzon İdmanocağı Kadın Voleybol Takımı Tebrikleri Kabul Ediyor

Mersin’De Yapılan Voleybol Kadınlar 2. Ligi Final Maçları Sonucunda Grubunu Lider Olarak Tamamlayıp, Üst Lige Yükselen Trabzon İdmanocağı Kadın Voleybol Takımı, Sponsoru Olan Trabzon İmperial Hastanesi’Nde Pastalı Kutlama Yaptı.

Trabzon İdmanocağı Kadın Voleybol Takımı Tebrikleri Kabul Ediyor

Mersin’de yapılan Voleybol Kadınlar 2. Ligi final maçları sonucunda grubunu lider olarak tamamlayıp, üst lige yükselen Trabzon İdmanocağı Kadın Voleybol Takımı, sponsoru olan Trabzon İmperial Hastanesi’nde pastalı kutlama yaptı.
Takım oyuncuları, teknik heyet ve yönetim kurulu üyeleri, Acıbadem Bayanlar Veleybol Ligi'ne çıkmanın sevincini pasta keserek kutlarken, kendilerini yalnız bırakmayanlara teşekkür etti.

Başkan Mehmet Öz ve Özel İmperial Hastanesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve takımın As Başkanı Opr. Dr. Ekrem Sağlam, gelecek yıl Vakıfbank, Fenerbahçe gibi takımlarla oynayacaklarını hatırlatarak, sporseverleri maçlara beklediklerini söyledi.
Trabzon İmperial Hastanesi kafeteryasında yapılan pastalı kutlamada oyuncuların hayli neşeli olduğu gözlenirken, şampiyonluk sürecini anlatan görüntüleri izlerken bazı oyuncular duygulandı.

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2015, 23:00
YORUM EKLE