Selçuk Aydın Boksa Damga Vurmaya Hazırlanıyor

Ampiyon Boksör Selçuk Aydın, Bu Sene Boksa Damga Vuracağını Söyledi. Selçuk Aydın Ve Viktor Postol İle Ukrayna'da Yapılacak Olan Wbc Dünya Şampiyonası Final Eleme Maçı, Ukrayna'da Yaşanan İç Karışıklık Nedeniyle Abd'ye Alındı.

Selçuk Aydın Boksa Damga Vurmaya Hazırlanıyor

Şampiyon Boksör Selçuk Aydın, bu sene boksa damga vuracağını söyledi.
Selçuk Aydın ve Viktor Postol ile Ukrayna'da yapılacak olan WBC Dünya Şampiyonası final eleme maçı, Ukrayna'da yaşanan iç karışıklık nedeniyle ABD'ye alındı.

Trabzon Gazeteciler Cemiyetin'de basın toplantısı düzenleyen Selçuk Aydın, maça çok iyi hazırlandığını belirterek,"Türkiye tarihinde profesyonel anlamda önemli başarılara imza attım. Ancak sürekli yurt dışında antrenman yapmanın bana zarar verdiğini düşünerek, bu maça Trabzon’da hazırlandım. Ailemin yanında olmayı bana güç katacağını düşündüm. Ancak 17 Mayıs’ta Ukrayna’da Victor Postol ile yapacağım WBC Light Welterweitht yarı final maçı, Ukrayna’daki iç karışıklık nedeniyle Amerika Birleşik Devletleri’ne alındı. Bu bizi olumsuz yönde etkilemeyecek çünkü bu maça çok iyi hazırlandık. Bu sene boksa damga vuracağıma inanıyorum. Bu ukalalık değil tamamen yaptığım antrenmanların bana verdiği bir özgüven. Bu maçı kazanırsam Dünya Şampiyonluğu maçına çıkmaya hak kazanacağım. Viktor Postol karşısında kendimi favori görüyorum” dedi.
Selçuk, Trabzon’daki çalışma ortamının tesis eksikliği nedeniyle tam verimli olmadığını ancak ailesinden aldığı destekle bu eksikliği giderdiğini belirtti.

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2015, 23:00
YORUM EKLE