Pınar Karşıyaka antrenör arıyor

Pınar Karşıyaka haberleri... İzmir'in basketboldaki öncüsü Pınar Karşıyaka'nın antrenör arayışı sürüyor. Özhan Çıvgın ile yollarını ayıran İzmir ekibi Saso Filipovski ve Dragan Sakota ile ilgileniyor.

SPOR 20.02.2019, 14:24 20.02.2019, 14:54
Pınar Karşıyaka antrenör arıyor

Tahincioğlu Basketbol Ligi'nde mücadele eden Pınar Karşıyaka, yollarını ayırdığı eski antrenörü Özhan Çıvgın'ın yerine geçecek ismi aramaya devam ediyor.

Yeşil kırmızılılar şu anda Monaco'da görev yapan Saso Filipovski ve Dragan Sokata ile ilgileniyor. Banvit'ten hatırladığımız  Filipovski için antrenörün Monaco ekibindeki geleceğine göre hareket etmeyi hedefleyen Pınar Karşıyaka, diğer yandan Sokat için girişimlerini sürdürüyor.Ülkemizde 2010-2011 döneminde Trabzonspor, 2011-2012'de ise Antalya Büyükşehir Belediyespor'un başarısı için mcüadele eden Sakota, en son Yunan EKİBİ AEK için çalıştı. Sakota aynı zamanda Avrupa ve Dünya şampiyonluğu elde eden Yugoslavya Basketbol Milli Takımı'nda da yardımcı hocalık görevini üstlendi. 

Altyapıdan örnek davranış

İzmir ekibinin altyapıda görev alan yöneticileri örnek bir davranışa imza attı. Yeşil kırmızılı yöneticiler, Çiğli Selçuk Yaşar Tesisleri'nde yer alan spor okulu ve altyapı ekiplerinden temin ettiği spor malzemesi ve giysileri Iğdır Tuzluca Şehit Üsteğmen Hakan Özkaner İlk Öğretim Okulu'na gönderdi. Aldıkları armağanlar karşısında büyük sevinç yaşayan öğrenciler "Kaf Kaf" tezahüratları yaparak teşekkürlerini iletti. 

Yorumlar (0)
25°
açık