Milan'dan asker selamı veren Hakan Çalhanoğlu ile yollarını ayırma kararı!

İtalyan Milan ekibi, Türkiye - Arnavutluk maçında son dakika atılan gol sonrası asker selamı veren Hakan Çalhanoğlu ile yollarını ayırma kararı aldı. Calciomercato, milli oyuncunun Ocak ayındaki transfer döneminde takımından ayrılma ihtimalinin çok yüksek olduğunu iddia etti. Çalhanoğlu ''İtalyanlar maçın ardından konuyu hemen politikaya bağladı. Politika ayrı, futbol ayrı.'' diye konuştu.

SPOR 15.10.2019, 11:50
Milan'dan asker selamı veren Hakan Çalhanoğlu ile yollarını ayırma kararı!

İtalyan ekibi Milan, Arnavutluk maçında son dakikada gelen gol sonrası asker selamı vererek sevinen Hakan Çalhanoğlu ile yollarını ayırma kararı aldı.

İtalyan basını, Fenerbahçe teklifini kabul etmeyen, Milan ve Torino takımları arasında sıkı transfer görüşmelerine rağmen takımında kalan Hakan Çalhanoğlu'nu gözden çıkardı. Calciomercato, milli oyuncunun Ocak ayındaki transfer döneminde takımından ayrılma ihtimalinin çok yüksek olduğunu iddia etti.

UEFA'DAN MEN KORKUSU

Hakan Çalhanoğlu'nun Türkiye'nin Arnavutluk'u 1-0 yendiği maçta asker selamı vererek sevinmesinin kulüp yönetimini rahatsız ettiği ve UEFA'dan men yeme ihtimalinin olduğu ifade edildi. Yaklaşık 22 milyon euroya Bayer Leverkusen'den transfer edilen 25 yaşındaki oyuncunun iyi bir teklif karşısında satılma ihtimali çok yüksek.

HAKAN ÇALHANOĞLU'NUN AÇIKLAMASI

A Milli Takımımızın futbolcularından Hakan Çalhanoğlu, Fransa maçının ardından konuştu.

Türkiye ile Fransa arasında 1-1 sonuçlanan maçın ardından oyuna ikinci yarıda giren Hakan Çalhanoğlu'ndan açıklamalar geldi.

Milli futbolcu, maçın ardından İtalyan basınının kendisine sorduğu sorulara sinirlenirken şu açıklamaları yaptı;

''İtalyanlar maçın ardından konuyu hemen politikaya bağladı. Politika ayrı, futbol ayrı. Bizim ülkemiz işte böyledir. Hiçbir zaman yıkılmaz, hep ayakta dururuz. Birbirimize her zaman yardımcı oluruz. Biz böyle ülkeyiz. Fransa maçında da takım olarak çok iyi mücadele ettik.''

Yorumlar (0)