Karşıyaka’nın Son Şampiyonluğunu Yaşadığı İpekçi’inin Parkeleri Yeni Yerinde !

Pınar Karşıyaka’nın 2015 Yılında Lig Şampiyonluğu Yaşadığı Abdi İpekçi Spor Salonu’nun Parkeleri Hiçbir Bedel Ödenmeden Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu Zeminine Yerleştirildi.

SPOR 16.07.2019, 12:34 16.07.2019, 12:58
Karşıyaka’nın Son Şampiyonluğunu Yaşadığı İpekçi’inin Parkeleri Yeni Yerinde !

Pınar Karşıyaka’nın maçlarını oynadığı Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu'nda son şampiyonluğunu yaşayan yeşil-kırmızılıların yeni yeri olan Abdi İpekçi Spor Salonu’nuna parkeleri yerleştirildi.

Pınar Karşıyaka'nın 2015 yılında lig şampiyonluğu yaşadığı Abdi İpekçi Spor Salonu'nun parkeleri hiç bir bedel ödenmeden Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor salonu zeminine yerleştirildi.Spor Kulübü yönetimi ile Karşıyaka Belediyesi’nin beraber yürüttüğü çalışmada 2005 yılında ev sahipliği yapılan Üniversite Oyunlarında inşa edilen salonda 14 yıl boyunca kullanılan parkeler sökülerek yerine yenileri monte edildi.Yeni sezon öncesi piyasadaki değeri yaklaşık olarak 2 milyon lira olan parkelerin montajını tamamlayan Pınar Karşıyaka, son şampiyonlukta imzası bulunan Antrenör Ufuk Sarıca’yı getiren ve taraftarları yeniden havaya soktu. Kulüp Başkanı Turgay Büyükkarcı, Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay'la beraber salonu sezon öncesi yeni bir görünüme kavuşturmaya çalıştıklarını belirtti. Büyükkarcı sözlerine şu şekilde devam etti, “Belediyemizle birlikte salonu baştan yaratıyoruz. Belediye Başkanımız Cemil Tugay salonun tüm eksiklerinin tamamlanacağını, kulübün hizmetinde olan salonu tekrar yeni baştan mükemmel hale getireceklerini bizlere söyledi. Kulüp ve belediye el ele verince önümüzde hiçbir güç duramaz. Cemil Tugay’a kulübüm ve kendim adına çok teşekkür ediyorum” dedi ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Yorumlar (0)
31°
açık