İzmir'in gururu Altay Spor'a Mistral Carrera’dan tam destek!

Mistral Carrera’dan Altay’a tam destek.Altaylı futbolcular Mistral Carrera’da çalışma yaptı.PTT 1. Lig’in İzmirli ekibi Altay, sezon başı yağ ölçümü ve salon çalışması yaptığı Mistral Carrera’da tekrar bir dizi teste girip havuzda çalıştı. Altay Spor Kulübü Futbol A Takımı, yaz döneminde de çalıştıkları Mistral Carrera’da ikinci kez yapılan yağ ölçümü sonrası havuzda aquabike yaparak günü tamamladı. 

SPOR 18.10.2019, 11:43 18.10.2019, 12:03
İzmir'in gururu Altay Spor'a Mistral Carrera’dan tam destek!

Sezon öncesi yapılan yağ ölçümleri ile kıyaslanacak olan yeni ölçümlerin futbolcuların gelişimlerini görme açısından önemli olduğu vurgulanan bu testlerden sonra futbolcular havuz içine yerleştirilen bisikletlerde pedal çevirerek bir de havuz çalışmasına imza attılar. 

Mistral Carrera olarak Altay Spor Kulübü ile işbirliği yaptıklarını söyleyen Mistral Carrera Yönetim Kurulu Başkanı Melih Kahramaner, İzmir’in en önemli kulüplerinden biri olan Altay ile sezon öncesi de bir dizi test ve çalışma yaptıklarını, şimdi bu testleri yenilediklerini ve bu iş birliğinin süreceğini belirtti. Altınordu maçı öncesi futbolcuların havuz çalışması ile farklı bir antrenman yaptıklarını söyleyen Kahramaner, “Altaylı futbolculara sezon için başarılar diliyorum, umuyorum bu sene Süper Lig’e çıkacaklar. Bu mücadelelerinde Mistral Carrera olarak her zaman yanlarındayız” diye konuştu. 

Yorumlar (0)