Hisarcık’ta ortaokul ve liseler arası masa tenisi turnuvası - Haber

Hisarcık’ta ortaokul ve liseler arası masa tenisi turnuvası

Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından “Amatör Spor Haftası” etkinlikleri kapsamında düzenlenen ortaokul ve liseler arası masa tenisi turnuvası sona erdi.Çok Amaçlı Spor Salonda yapılan...

Hisarcık’ta ortaokul ve liseler arası masa tenisi turnuvası

Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından “Amatör Spor Haftası” etkinlikleri kapsamında düzenlenen ortaokul ve liseler arası masa tenisi turnuvası sona erdi.

Çok Amaçlı Spor Salonda yapılan masa tenisi turnuvasına Hisarcık İmam Hatip Ortaokulu, Şehitler Ortaokulu, Kutluhallar, Dereköy, Hasanlar ve Karbasan Ortaokulu öğrencileri ile Çok Programlı Anadolu Lisesi, 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Anadolu Lisesi ve Anadolu İmam Hatip Lisesinden öğrenciler katıldı.

Turnuva sonunda dereceye girenler belirlendi. Buna göre; Ortaokullar arası erkeklerde; Karbasan Ortaokulundan Cevdet Akalan birinci, Hasanlar Ortaokulundan Emirhan Karadana ikinci, Karbasan Ortaokulundan İsmail Bakır üçüncü oldu. Kızlarda ilk üç dereceyi Hasanlar Ortaokulu öğrencileri paylaştı Buna göre; Tuğba Demir birinci, Habibe Körük ikinci, Fatma Çınar üçüncü oldu.

Liseler arası erkeklerde; Hisarcık Çok Programlı Anadolu Lisesinden Hasan Erdoğan birinci, 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Anadolu Lisesinden Ömer Türker ikinci, Çok Programlı Anadolu Lisesinden İdris Katıran üçüncü oldu.

Masa tenisi turnuvasında dereceye giren öğrencilere Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramında ödül verileceği öğrenildi.(MA-EFE)
YORUM EKLE
HABERLER
Firma Rehberi Tüm Firmalar
Z-Klinik İşitme Cihazları
Z-Klinik İşitme Cihazları

EĞİTİM ve ÖĞRETİM

İzmir-Çiğli

Famas Danışmanlık - Kozmetik Danışmanlığı
Famas Danışmanlık - Kozmetik Danışmanlığı

BİLGİSAYAR - TEKNOLOJİ

İzmir-Bornova

İzmir Ev Taşımacılık
İzmir Ev Taşımacılık

Bilişim

İzmir-Karşıyaka