Gol kralı Muhammed Eren Beşiktaş'ta

Beşiktaş'tan transfer hamlesi geldi. Beşiktaş Amed Sportif Faaliyetlerin genç yıldızı 14 yaşındaki Muhammed Eren'i kadrosuna kattı. Detaylar haberimizde...

SPOR 20.02.2019, 17:32 20.02.2019, 20:12
Gol kralı Muhammed Eren Beşiktaş'ta

Beşiktaş, Amedspor forması terleten genç golcü Muhammed Eren'i transfer etti. 2. Lig'de Mücadele eden Amed Sportif Faaliyetler ekibinde U14 takımında görev yapan ve son 2 yılda üst üste gol krallığını kimseye bırakmayan Muhammed Eren Beşiktaş altyapısında görev alacak.

Amed Sportif Faaliyetler Kulübü, Muhammed Enes'in transferini böyle duyurdu: 

"Sergilediği üstün performansla Galatasaray, Beşiktaş ve Başakşehir gibi birçok kulübün talip olduğu Muhammed Eren, oluşan şartlar neticesinde tercihini Beşiktaş'tan yana kullandı. Hem A takımımıza sporcu yetiştiren, hem de Süper Lig takımları başta olmak üzere birçok takıma sporcu transfer eden altyapı hocalarımıza teşekkür ederken, Beşiktaş'a transfer olan sporcumuza da bundan sonraki futbol hayatında üstün başarılar diliyoruz. Muhammed'in başarısı bizlere gurur kaynağı olacaktır."

Antrenöründen övgü dolu sözler

Amed Sportif Faaliyetler U14 Takımı Antrenörü Erhan Ölker, Muhammed ile gurur duyduklarını belirterek, Kulübünü en iyi şekilde temsil edeceğini, büyük bir oyuncu olacağından şüphe duymadığını dile getirdi. 

Yorumlar (0)