Gaziemir’in milli atletlerinin hedefi büyük - Haber

Gaziemir’in milli atletlerinin hedefi büyük

Gaziemir Belediyesi Spor Kulübü Kadın Atletizm Takımı sporcuları Buket Katya Orhonsayın ile Yasemin Uygur, Çoklu Branşlar Milli Takım Hazırlık Kampına seçildi. Sporcuların, 2018 Akdeniz Oyunları, Balkan U20 ve Avrupa Atletizm Şampiyonasında...

Gaziemir’in milli atletlerinin hedefi büyük

Gaziemir Belediyesi Spor Kulübü Kadın Atletizm Takımı sporcuları Buket Katya Orhonsayın ile Yasemin Uygur, Çoklu Branşlar Milli Takım Hazırlık Kampına seçildi. Sporcuların, 2018 Akdeniz Oyunları, Balkan U20 ve Avrupa Atletizm Şampiyonasında milli formayla Türkiye’yi temsil edecek.

Türkiye üçüncüsü İzmir’in tek atletizm takımı Gaziemir Belediyesi Spor Kulübü Kadın Atletizm Takımı sporcuları Buket Katya Orhonsayın ile Yasemin Uygur, Çoklu Branşlar Milli Takım Hazırlık Kampına kabul edildi. Pentatlon branşında Balkan ikincisi olan Buket Katya Orhonsayın ile Gençler Pentatlon Salon Türkiye ikincisi Yasemin Uygar, milli formayla ise Balkan ve Avrupa şampiyonluklarını kazanmayı hedefliyor. Belediye atletleri Orhonsayın ile Uygur İzmir Atatürk Stadyumunda düzenlenen kampta antrenmanlara devam ediyor. Yoğun tempoyla çalışmalarını sürdüren genç atletler ilk önce şubat ayında İstanbul’da düzenlenecek Balkan Gençler Salon Atletizm Şampiyonasına katılacak. Atletler daha sonrada Avrupa Atletizm Şampiyonasında Avrupa şampiyonluğu için ter dökecek. Genç kadın atletlerin bir diğer en büyük hedefi ise İspanya’nın Tarragona kentinde düzenlenecek 2018 Akdeniz Oyunlarında mücadele etmek. Milli takıma seçilmenin gururunu yaşayan atletler, Akdeniz Oyunlarında da şampiyonluk kürsüsünde yerini alarak büyük hedeflerine ulaşmak istiyor.
YORUM EKLE
HABERLER
Firma Rehberi Tüm Firmalar
Z-Klinik İşitme Cihazları
Z-Klinik İşitme Cihazları

EĞİTİM ve ÖĞRETİM

İzmir-Çiğli

Famas Danışmanlık - Kozmetik Danışmanlığı
Famas Danışmanlık - Kozmetik Danışmanlığı

BİLGİSAYAR - TEKNOLOJİ

İzmir-Bornova

İzmir Ev Taşımacılık
İzmir Ev Taşımacılık

Bilişim

İzmir-Karşıyaka