Galatasaraylı Yiğit Gökoğlan Akhisar'da

Spor Toto Süper Lig’de Mücadele Veren Akhisar Belediyespor, İkinci Devre Hazırlıklarını Antalya’da Sürdürürken Transfer Çalışmalarında Da Hızlı Davranıyor. Yeşil-Siyahlılar Prensipte Anlaşmaya Vardığı Galatasaray’ın Oyuncusu Yiğit Gökoğlan İle Son Kez Masaya Oturdu Ve İmzayı Attı.

Offsayt 15.01.2015, 09:36 18.02.2015, 22:59
Galatasaraylı Yiğit Gökoğlan Akhisar'da

Devre arası transfer çalışmalarını sürdüren Akhisar Belediyespor, Galatasaraylı futbolcu Yiğit Gökoğlan’ı kadrosuna kattı.
Akhisar Belediyespor, ikinci devre hazırlıklarını Antalya’da sürdürürken transfer çalışmalarında da hızlı davranıyor. Yeşil-siyahlılar prensipte anlaşmaya vardığı Galatasaray’ın oyuncusu Yiğit Gökoğlan ile son kez masaya oturdu ve imzayı attırdı.

Antalya Side’de The Sense Otel’de düzenlenen imza törenine Akhisar Belediyespor İdari Menajeri Ferdi Deren katılırken, Yiğit Gökoğlan da kendini 1,5 yıllığına yeşil-siyahlı yapan imzayı attı. Akhisar Belediyespor’a geldiği için mutlu olduğunu ifade eden Yiğit Gökoğlan, başarılı olmak istediğini söyledi.
Öte yandan teknik patron Roberto Carlos’un verdiği rapor doğrultusunda yeşil-siyahlı ekip, Premier Lig’in güçlü ekibi Westham United’dan Ricardo Vaz Te’yi kiralık olarak renklerine bağlamaya çalışıyor. Anlaşılması halinde Roberto Carlos yönetiminde ikinci yarıya başlayacak Akhisar Belediyespor’un 28 yaşındaki Portekizli oyuncuyla 6 aylık sözleşme imzalayacağı bildirildi.

Yorumlar (0)
16°
açık