Futbolculardan Başkan Çerçioğlu’na Galibiyet Sözü

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup'ta Mücadele Eden Aydınspor 1923 Futbol Takımı Oyuncuları, Teknik Heyeti Ve Yönetimi Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nu Ziyaret Etti

Offsayt 16.01.2015, 19:34 18.02.2015, 22:59
Futbolculardan Başkan Çerçioğlu’na Galibiyet Sözü
Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Aydınspor 1923 futbol takımı oyuncuları, teknik heyeti ve yönetimi Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nu ziyaret etti.

Kendilerine desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Başkan Çerçioğlu’na teşekkür eden teknik heyet ve futbolcular, Pazar günü oynayacakları Menemenspor maçı için galibiyet sözü verdi. Takım kaptanı Mehmet Al, pazar günü Menemenspor maçında hedeflerinin galibiyet olduğunu ve bu galibiyeti Başkan Çerçioğlu ile Aydın halkına armağan edeceklerini belirterek, “İlk dört maçta yaşadığımız olumsuz tabloyu atlatarak o kaybettiğimiz puanları telafi ettik. Bu olumlu havayı yakalamamızda emeği geçenlere teşekkür ediyoruz. Futbolcularımızın hepsi iyi niyetli ve biz iyi bir takımız. Pazar günü galibiyete odaklandık, Menemen’i yeneceğiz" dedi.

Aydınspor 1923 futbol takımı oyuncuları, teknik heyeti ve yönetimine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Başkan Çerçioğlu, Pazar günkü maçta galibiyet beklediğini ve takıma güvendiğini belirterek , “Bu takım her zaman üst sıralardaki takımları yenip gruptaki lideri bile değiştirmiştir. Aydın halkı ve bizler bu takıma destek olduğumuz sürece bu takım daha iyi yerlerde olacaktır. Benimde desteğim her zaman olduğu gibi devam edecek. Tüm Aydın halkını Pazar günü maça davet ediyorum” diyerek futbolculardan galibiyet sözü aldı.
Yorumlar (0)
25°
açık