Futbol Ekstra ile Extra Güzel Oyun

Futbol Ekstra “futbol için futbol ekstra yeter” sloganı ile yayın hayatına başladı ve bir anda milyonlarca futbol severi peşinden koşturmayı başardı.

SPOR 22.05.2018, 14:57 04.01.2019, 02:38
Futbol Ekstra ile Extra Güzel Oyun

Futbol Ekstra ile Extra Güzel Oyun

Futbol Ekstra “futbol için futbol ekstra yeter” sloganı ile yayın hayatına başladı ve bir anda milyonlarca futbol severi peşinden koşturmayı başardı. Ülkedeki futbol haberciliğinde ortaya çıkan büyük boşluğu doldurabilmek misyonuyla internet haberciliğinde yerini almış olan Futbol Ekstra oldukça sıra dışı habercilik anlayışıyla da kendinden söz ettirmeyi başarıyor. Genç ama oldukça dinamik bir ekip tarafından editoryal destek ile beraber yönetilmekte olan Futbolekstra futbola dair her şeyi tek adreste toparlayabiliyor. Futbol haberleri, maç bilgileri, istatistikler, analizler, unutulmazlar köşesi, top listeleri ile birlikte son derece renkli olan Futbol Ekstra sayfalarında futbolla ilgili merak ettiğiniz her şeyi kaliteli yazılarla, detaylı görsellerle ve videolu anlatımlarla beraber bulabiliyorsunuz.

Futbol Ekstra Habercilik Anlayışı

Futbolseverlerin en çok şikayet ettiği konuların başında futbol haberciliğindeki kalitesizlik yer alıyor. Bu durumu tersine döndüren Futbol Ekstra habercilik anlayışı sadece futbolseverlerin değil sporcuların da beğenisini kazandı. Futbolculara, teknik direktörlere ve futbol takımlarına ait olan pek çok konu ile ilgili objektif haberler Futbol Ekstra sayfalarında anlık olarak yer alabiliyor. Alanında uzman olan muhabir kadrosuyla ve deneyimli editöryel takımı ile beraber futbolekstra ülke futbolunun gündemini belirliyor. Takımlarla ilgili haberler verilirken tamamen objektif habercilik ilkelerine riayet ediliyor ve sürprizlere yer verilmeyecek derecede net bilgiler ışığında haberler hazırlanıyor. Bunun neticesinde internet platformunda yer alan en objektif futbol haber sitesi olma özelliği futbolekstra.net tarafından takipçilerine ücretsiz olarak sunuluyor.

Futbol Ekstra Unutulmazlar Köşesi

Günümüz futbolunun ayrıntılarıyla beraber takipçilerine sunabilen Futbol Ekstra unutulmazlar köşesi ile sosyal sorumluluk projelerini de yerine getiriyor. Böylece futbolun unutulmazları arasında yerini almış olan pek çok abide şahsiyet, yeni nesil tarafından bilinmeyen önemli futbol insanları bu köşede biyografilerle ve sevenlerinin anlatımlarıyla yer buluyor. Oldukça önemli olan çalışmalar görsellerle ve videolarla da destekleniyor. Böylece futbola hizmet vermiş olan pek çok emektar futbol işçisini de bu köşede bulabiliyorsunuz.

Futbol Ekstra ve Sıra Dışı Liste Çalışmaları

Futbol ekstra sayfaları sadece bunlardan ibaret değil. Son dönemde özellikle gençlerin ilgisini çeken liste çalışmaları ile ilgili farklı uygulamalara da imza atılıyor. Futbolekstra sıra dışı liste çalışmaları, TOP 5, TOP 10, TOP 20 gibi çeşitli formatlarda takipçilerin beğenisine sunuluyor. Bu çalışmalar hazırlanırken oldukça detaylı araştırmalar yapılıyor. Sadece ülke futbolunda değil dünyanın en uzak köşelerindeki liglerden bile ilginç istatistiklerle karşılaşabiliyorsunuz. Yapılmakta olan liste çalışmalarının bazılarında takipçilerin vermiş olduğu oylar da belirleyici oluyor. Böylece güncel ve sıcak olan listeler takipçilerin ve editor ekibinin müşterek çalışması ile beraber ülke gündeminin de nabzını tutmayı başarıyor.

Futbol Ekstra Maç İstatistikleri ve Köşe Yazıları

Gerek ülke ile ilgi gerekse yurt dışı ve dünya ligleri ile ilgili bütün istatistik çalışmalarına Futbol Ekstra sayfalarından ulaşabilirsiniz. Futbol Ekstra maç istatistikleri ve köşe yazıları ile birlikte her maçı ayrı ayrı değerlendiriyor. Müsabakalar ile ilgili günler öncesinden başlayan maç önü bilgileri maçın başlama saatine kadar güncellenerek devam ediyor. Maç başladığı andan itibaren istatistik köşesinden maça ait dakika ve sporları takip edebiliyorsunuz. Daha sonrasında ise birkaç saat içerisinde maç ile ilgili köşe yazıları farklı yazarlar ve bakış açılarının kalemi ile Futbolekstra sayfalarında yerini alıyor. Ayrıca bu çalışmalar sadece Türkiye Süper Lig ile sınırlı tutulmuyor. Dünya ligleri ve önemli takımların bütün müsabakaları özel bir ekip tarafından takip edilerek okuyuculara sunuluyor.

Ülke ve dünya futbolu adına merak ettiğiniz her şey ve daha fazlası https://www.futbolekstra.net/ sayfalarında sizleri bekliyor.

Yorumlar (0)