Fethiyespor Taraftar Grubu Apaçiler’in Kitabı Çıktı

Offsayt 16.01.2015, 19:34 18.02.2015, 22:59
Fethiyespor Taraftar Grubu Apaçiler’in Kitabı Çıktı
1991 yılında kurulan ve bugüne kadar Fethiye Şehir Stadı Tribünlerinde yer alan Apaçiler Taraftar Grubu’nun tarihini ve önemli olaylarını ele alan "Beşkaza’nın Ruhu Apaçiler" Kitabı piyasaya çıktı.

Pınar Döğerli Başerkafaoğlu’nun yazdığı kitapta Apaçiler’e ait birçok fotoğrafa da yer verildi. Daha önce eşi merhum Mehmet Başerkafaoğlu Fethiyespor Başkanlığı yapması nedeniyle Apaçiler Taraftar Grubunu ve Fethiyespor’u yakından takip eden Pınar Döğerli Başerkafaoğlu’nun "Beşkaza’nın Ruhu Apaçiler" Kitabı ilk olarak 19 Ocak 2015 tarihinde oynanacak olan Fethiyespor - Keçiörengücü maçında satışa çıkacak ve tüm geliri Fethiyespor’a bağışlanacak.

Kitap hakkında açıklama yapan Başerkafaoğlu "Akdeniz’in sıcakkanlı özelliğini taşıyan, özünde inanılmaz efendi, sakin, centilmen taraftar grubunun birbirinden renkli, canlı hikayelerinin ele alındığı bu kitabı, Fethiyespor Eski Başkanı olan eşim Mehmet Başerkafaoğlu anısına basıldı. Anadolu’da ilçe bazındaki taraftar gruplarına ait ilk yayın olma özelliği taşımaktadır. Kitaptan herhangibir maddi beklentim yoktur. Bütün geliri Fethiyespor’a gidecektir" dedi.
Yorumlar (0)
31°
açık