Fatih Terim'in sabrı taştı

Galatasaray'da oyuncuların performansları ve alınan kötü sonuçlar sebebiyle Fatih Terim radikal bir karar vererek kadroda değişikliğe gitmeyi uygun gördü.

SPOR 10.10.2019, 15:21 10.10.2019, 15:38
Fatih Terim'in sabrı taştı

Galatasaray Şampiyonlar Ligi ve Süper Lig'de başarılı bir sezon geçirmek istiyordu fakat sezona istediği başlangıcı yapamadı. Ligde çıktığı 7 maçta 10 puan toplayan sarı kırmızılı ekip, milli araya 10. sıradan girdi.

Terim, durumdan memnun olmadığını belirtti

Son Gençlerbirliği maçında takımın verdiği görüntü, taraftarın ve sarı kırmızılı ekibin beklentisini karşılayamadı. Etkisiz ve pasif bir görüntü ortaya koyan Galatasaray'da Teknik Direktör Fatih Terim, futbolcuların performansından memnun olmadığını açıklayarak radikal değişiklere gitmeye karar verdi.

Gençlere şans tanıyacak

Önümüzdeki süreçte Selçuk İnan'ı ligde ve Şampiyonlar Ligi'nde kullanmayı düşünmeyen Terim,  İnan'a kupa maçlarında görev verecek. Galatasaray'da milli maçlar için verilen aralarda gençler, özel olarak hazırlanacak. Teknik direktör Fatih Terim'in bu süreçte Yunus Akgün, Taylan Antalyalı ve Atalay Babacan gibi isimlerle özel olarak ilgileneceği öğrenildi.

Yorumlar (0)