Denizlispor’da İpekoğlu İddialı

Denizlispor’da Teknik Direktörlüğe Getirilen Engin İpekoğlu, Takımın Başına Yarım Kalan İşini Tamamlamak İçin Geldiğini Söyledi.

Offsayt 14.01.2015, 19:46 18.02.2015, 22:59
Denizlispor’da İpekoğlu İddialı
PTT 1. Lig ekiplerinden Denizlispor’da teknik direktörlüğe getirilen Engin İpekoğlu, takımın başına yarım kalan işini tamamlamak için geldiğini söyledi.

Denizlispor’da ilk yarının bitiminin ardından Özcan Bizati istifası etmişti. Yaşanan istifanın ardından hoca arayışına giren yeşil-siyahlı yönetim daha önce de takımı çalıştıran Engin İpekoğlu ile anlaşma sağladı. Sezon sonuna kadar anlaşılan teknik adam Denizli’ye gelerek futbol şube sorumlusu Mehmet Ekizler ile basın toplantısı düzenledi.

Denizlispor’u her zaman takip ettiğini belirten Denizlispor’un yeni teknik direktörü Engin İpekoğlu, "Daha önce bir dönem bu takımda çalıştım. Ben buraya yarım bıraktığım işi tamamlamaya geldim. Denizlispor bir markadır. Bu markanın yeri Süper Lig. Takımımızın kadrosu iyi. Devre arası takviyelerin takıma çok fazla faydalı olacağını düşünmüyorum. Mevcut oyuncularımızın seviyesini daha üste çıkarmak istiyoruz. İki gün içerisinde Antalya’ya kampa gideceğiz. Orada oyuncuları daha iyi tanıyacağız" dedi.
Yorumlar (0)
31°
açık