CHP Gaziemir’e anlamlı kupa

Yeni Kapı Tiyatrosu’nun, Gezi Parkı olaylarında hayatını yitiren Ali İsmail Korkmaz adına düzenlediği halı saha turnuvasında 44 takımla yarışan CHP Gaziemir İlçe gençlik kolları, kupanın sahibi oldu.

CHP Gaziemir’e anlamlı kupa
Yeni Kapı Tiyatrosu, Eskişehir’de Gezi Parkı protestosu sırasında yaşamını yitiren üniversite öğrencisi Ali İsmail Korkmaz anısına halı saha turnuvası düzenledi. Halı saha turnuvasında 44 takım yarıştı. Rakiplerini tek tek eleyen Cumhuriyet Halk Partisi Gaziemir İlçe Gençlik Kolları Takımı, final maçını da kazanarak turnuvayı şampiyon olarak tamamladı. Takım kaptanı Cemal Çalışkan’la birlikte kupayı kaldıran sporcular duygularını şöyle ifade etti: “Öncelikle bu anlamlı turnuvayı düzenleyen Yeni Kapı Tiyatrosu'nu ve turnuvaya katılan tüm sporcu arkadaşları tebrik ediyoruz. Böyle anlamlı bir turnuvayı şampiyon olarak bitirmek bizi onurlandırdı."
Kupayı Gaziemir’e getiren gençleri tebrik eden CHP Gaziemir İlçe Başkanı Umut Tekin, “Gençlik kollarımız önemli çalışmalara ve başarılara imza atıyor. Bu anlamlı etkinlikte adını zirveye yazdıran gençlik kollarımız gurur kaynağım oldu” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2015, 23:01
YORUM EKLE