Boot Düsseldorf 2015 Fuarı, Alaçatı’nın Turizmine Katkı Sağlayacak

Su Sporları, Yatçılık Ve Tekne Alanında Dünyanın En Prestijli Fuarlarından Biri Olarak Kabul Edilen 'Boot Düsseldorf 2015 Fuarı'na Dünyanın En İyi Sörf Koylarından Birine Sahip Alaçatı’Daki Sörf Okulları İle Birlikte Katılan İmeak Dto İzmir Şubesi, Bölgedeki Deniz Turizminin Gelişimine Katkı Sağlamak İçin Çalışıyor.

Offsayt 27.01.2015, 11:53 18.02.2015, 22:59
Boot Düsseldorf 2015 Fuarı, Alaçatı’nın Turizmine Katkı Sağlayacak
Su sporları, yatçılık ve tekne alanında dünyanın en prestijli fuarlarından biri olarak kabul edilen ’Boot Düsseldorf 2015 Fuarı’na dünyanın en iyi sörf koylarından birine sahip Alaçatı’daki sörf okulları ile birlikte katılan İMEAK DTO İzmir Şubesi, bölgedeki deniz turizminin gelişimine katkı sağlamak için çalışıyor.

İMEAK DTO İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Öztürk, fuarda sörf okullarının bulunduğu holde yer alan ‘Alaçatı’ standını fuar boyunca 2 binden fazla kişinin ziyaret ettiğini belirterek, ziyaretçilerin Alaçatı ile yakından ilgilendiklerini ve bilgi aldıklarını söyledi.

Yusuf Öztürk, "Alaçatı sörf okulları fuarda yer alan gösteri havuzunda tanıtım yapma imkanı da bulurken, standımızı ziyaret edenlere Türk kahvesi, damla sakızlı lokum ve Alaçatı’ya özgü damla sakızlı kurabiye ikram edildi. Ayrıca, Kültür ve Turizm Bakanlığı yetkilileri tarafından standımıza gerçekleştirilen ziyaret sırasında kendilerine Alaçatı sörf turizmi ile ilgili bilgi aktarıldı" dedi.
Yorumlar (0)
16°
açık