Beşiktaş Haber Sitesi Kartalnews.com BJK Gündemini Belirliyor

Beşiktaş Haber Sitesi Kartalnews.com BJK Gündemini Belirliyor

Beşiktaş haberleri konusunda bu sezon en çok konuşulan ve trend olarak gittikçe yükselen Kartalnews.com, sosyal medya ve Google.com.tr üzerinde gündem oluşturuyor. BJK haber konularının en sıkı takipçisi olarak taraftarlara ve futbolseverlere tüm branşlarla ilgili aktardığı analiz ve yorumları ile bu sezon büyük bir çıkış yakalayan Kartalnews.com, sosyal medya ve Google.com.tr başta olmak üzere tüm arama motorlarında en sık göz atılan Beşiktaş haber sitesi olmayı başardı. Yer yer aykırı yorumları ve çarpıcı analizleri ile dikkat çeken sitenin en önemli detayları bile kaçırmadan taraftara aktarması, takipçilerinin artmasına ve aranan bir platform olmasına büyük etki katıyor. Spor Toto Süper Lig ve Şampiyonlar Ligi serüvenlerinde Beşiktaş analizlerini ayrıntıları ile ortaya koyarak yaşanan gelişmelere çarpıcı yorumlar yapılan bu platformda futboldan, BJK hisse haberlerine, voleyboldan engelli sporlarına kadar tüm detaylar titizlikle ele alınıyor. Süper lig serüveninde Beşiktaş’ın sezon başında yaptığı transferle ilgili yorumları ve takım içerisinde ki uyumla ilgili çarpıcı analizleri ile ilgi toplamaya başlayan haber sitesinin sosyal medyada ki yankıları ile büyümeye başlaması kaçınılmaz oldu.

Beşiktaş Haberleri ve Süper Lig Analizleri ile Kartalnews.com Farklı

Beşiktaş haberleri ve Süper Lig analizlerini ayrı ayrı incelemiş ve spor severlere aktarmış bir site olarak sezon başından bu yana yapılan analizler incelendiğinde, BJK futbol takımına eleştirisel yaklaşımların var olduğunu görüyoruz. Bu yaklaşımlar çok az bir taraftar kitlesi tarafından aykırı bulunsa da takımlarının bu sene de şampiyon olmasını isteyenler tarafından isabetli analizler olarak yorumlanmış. Takım içerisinde ki aksaklıkları ve performans kaybını eleştirerek Şampiyonlar Ligi’nde ki başarının Süper Lig’e mal edilmemesine önemle vurgular yapılmış. Taraftar bu sene de takımını Şampiyonlar Ligi’nde olduğu gibi Süper Lig serüveni sonunda şampiyon olarak görmek istiyor. Beşiktaş kötü başladığı Süper Lig performansına, lig dışında ki maçlarda bile dur deseydi bu aslında taraftarın iştahını kabartacak büyük bir hediye olacaktı. İşte tam bu beklentiler zirve yapmışken Türkiye Ziraat Kupası karşılaşmasında Manisaspor’a karşı alınan 9-0’lık galibiyet hem futbolcuların hem de taraftarların keyfini yerine getirmişti. Fakat teknik direktör Şenol Güneş’in sezon başında beri performans nedeni ile yedekte tuttuğu Negredo ile Lens’în bu karşılaşmada ki üstün başarıları akıllara Galatasaray maçında da sahada aynı Beşiktaş’ı görecek miyiz sorusunu getirmişti.

Dev Derbide Beşiktaş Ruhuna Geri Döndü

Beşiktaş nihayet bekleneni geri kazandırarak, Süper Lig’de kendisinden 6 puan farkla liderlik koltuğunda oturan ezeli rakibi Galatasaray’ı 3-0 yenerek lige geri döndü. Fakat en çok ümit veren ise bu skor değil BJK’nin takım ruhunu yakalamış olarak büyük bir performans göstermiş olmasıydı. Takımda her bir futbolcu diğer arkadaşı ile uyum halinde ve yüksek bir efor ile sahadaydı. Maç sonucu Kartalnews.com’un “Sahada Aslan Parçalayan Bir Kartal Vardı” sloganı ise gündemi değerlendiren en kısa ve net cümle olmuştu.

- Ege Haber
YORUM EKLE