Arkas Spor, Polonya’da 3 Özel Maç Yapacak

Erkekler Voleybol 1. Ligi'nde Yeni Sezon Öncesi Çalışmalarına İzmir'de Başlayan Arkas Spor, Özel Bir Turnuva İçin 26 Eylül Cuma Günü Polonya'nın Wroclow Şehrine Gidecek.

Offsayt 24.09.2014, 13:55 18.02.2015, 22:59
Arkas Spor, Polonya’da 3 Özel Maç Yapacak

Erkekler Voleybol 1. Ligi’nde yeni sezon öncesi çalışmalarına İzmir’de başlayan Arkas Spor, özel bir turnuva için 26 Eylül Cuma günü Polonya’nın Wroclow şehrine gidecek. 30 Eylül’e kadar burada kalacak olan mavi-beyazlılar, 3 hazırlık maçı oynayacak.

Arkas Spor, önce Polonya Ligi Şampiyonu SKRA Belchatow ile karşılaşıp ardından Şampiyonlar Ligi’ni 3. sırada bitiren ve önemli bir başarıya imza atan Jastrzebski Wegiel ile kozlarını paylaşacak. Mavi-beyazlılar son olarak, Romanya Şampiyonu Tomis Constanta ile oynadıktan sonra 30 Eylül’de İzmir’e dönecek.
Arkas Spor Basın Sözcüsü Uğur Özden, İzmir’deki sezon öncesi çalışmaları Polonya’da ciddi rakipler önünde oynayacakları maçlarla pekiştireceklerini belirterek, “Polonya’da sezon öncesi iyi bir hazırlık dönemi olacak. Son transferimiz Leonal Marshall da İzmir’e gelerek takıma katıldı ve Polonya’da kadromuzda olacak. Bu turnuva hem maç eksiğimizi giderme hem de oyuncuların birbirlerine kaynaşması açısından önem taşıyor” dedi.

Yorumlar (0)
30°
açık