Akhisar Belediyespor’da Kombine Satışları Başladı

Spor Toto Süper Lig’De Mücadele Veren Akhisar Belediyespor, Ligin İkinci Devresi İçin Başlattığı Kombine Bilet Satışları Tribün Fiyatları Belli Oldu. Manisa 19 Mayıs Stadında Yaptığı Maçlar İçin Ligin İlk Devresinde İstediği Kombine Bilet Satışını Gerçekleştiremeyen Yeşil-Siyahlılar İkinci Devreden Umutlu.

Offsayt 16.01.2015, 19:34 18.02.2015, 22:59
Akhisar Belediyespor’da Kombine Satışları Başladı
Spor Toto Süper Lig’de mücadele veren Akhisar Belediyespor, ligin ikinci devresi için başlattığı kombine biletlerin fiyatları belli oldu. Manisa 19 Mayıs stadında yaptığı maçlar için ligin ilk devresinde istediği kombine bilet satışını gerçekleştiremeyen yeşil-siyahlılar, ikinci devreden umutlu.

Akhisarspor Store’de başlayan Passolig kombine biletlerin, Maraton Akigo 40 TL, Kapalı Alt 100 TL ve VIP 200 TL olarak satışa sunulduğu bildirildi.
Konu ile ilgili açıklama yapan Akhisar Belediyespor Basın Sözcüsü İbrahim Evren Acar, “Yeni sezonda Passolig’den dolayı satış rakamlarında azalma vardı, o yüzden ikinci yarıya seyircimizin desteğini arkamıza almak istiyoruz. Akigo kombineyi 40 TL’ye, Kapalı tribünü 100 TL, VIP tribünü ise 200 TL’den satışa çıktık. Bugün itibari ile satışlar başladı. Akhisarspor Store ve Passolig internet sitesinden de satışlar başladı. İnşallah seyircimizin de desteği ile ikinci yarıya başlamak istiyoruz” dedi.

Öte yandan Akhisar Belediyespor yönetimi bugün havayolu ile Antalya’ya gidip yarın teknik direktör Roberto Carlos ile masaya oturarak gideceklerin listesini sunması bekleniyor.
Yorumlar (0)
20°
açık