Magazin

Sosyetik isim Aslı Şen ile iş insanı Metin Şen boşandı! 23 yıllık evlilik bitti

Sosyetik isim Aslı Şen ile Metin Şen çiftinden kötü haber geldi. İş insanı Metin Şen ile evli olan 45 yaşındaki Aslı Şen, sosyal medya hesabından boşandıklarını açıkladı. Instagram hesabından paylaşım yapan Aslı Şen, 23 yıllık evliliklerini bitirdiklerini belirtti.

Aslı Şen-Metin Şen çifti boşandı. Eski Fenerbahçe Spor Kulübü başkanlarından Ali Şen’in oğlu Metin Şen ile evli olan Aslı Şen, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla üzücü haberi duyurdu.

BOŞANMA NEDENLERİNİ AÇIKLADI

İş insanı Metin Şen ile evli olan 45 yaşındaki ünlü isim, eşiyle boşandıklarını açıkladı. Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Şen, boşanma sebebinin yaşanan fikir ayrılığı olduğunu dile getirdi.

BOŞANDIKLARINI AÇIKLADI

Sosyal medya hesabından açıklayan Şen, şu ifadeleri kullandı;

“Bir süredir evliliğimizle alakalı yaşadığımız fikir ayrılıkları sebebiyle karşılıklı konuşup anlaşarak, 23 yıllık evliliğimizi, 13 Mart Pazartesi medeni bir şekilde noktaladık.

Acısıyla tatlısıyla geçirdiğimiz değerli olan bunca yılın ardından dostça yollarımız ayırdığımızı sizlerle de paylaşmak istedik. Her şeyden önce iki evladımız için arkadaşlığımız devam edecektir. Bundan sonraki süreçte de birbirimize olan saygımız sonsuz kalacaktır. Konu ile alakalı sizlerden de hassasiyet rica ediyoruz.”