Ana Sayfa Magazin Sosyal medyada gündeme oturan Atakan’dan Aleyna Tilki’ye cevap!

Sosyal medyada gündeme oturan Atakan’dan Aleyna Tilki’ye cevap!

0
Sosyal medyada gündeme oturan Atakan’dan Aleyna Tilki’ye cevap!

Sosyal medyada gündeme oturan 10 yaşındaki Atakan Kayalar, Erol Köse’nin sunduğu TV programına katıldı. Programa katılmadan önce Erol Köse küçük Atakan ile İnstagramdan video yayınladı.

“TANIŞMAMIZ LAZIM”
Atakan bu videoda, kendisine sosyal medyada “Tanışmamız lazım Atakan, ruh eşim gibisin” mesajı gönderen Aleyna Tilki’ye yanıt verdi.

“RAP VE ALEYNA TİLKİ DİNLEMEM”
Erol Köse ile kamera karşısına geçen Atakan, Köse’nin sorduğu “Neler Dinliyorsun Atakan” sorusuna, “Neler dinlemediğimi söyleyeyim ben, ondan sonrasında anlaşılacaktır. Rap ve Aleyna Tilki dinlemem” yanıtını verdi.

Atakan Kayalar, kendisine ‘Tanışmamız lazım’ mesajı gönderen Aleyna Tilki’ye yanıt verdi: Seni dinlemiyorum Atakan Kayalar, kendisine ‘Tanışmamız lazım’ mesajı gönderen Aleyna Tilki’ye yanıt verdi: Seni dinlemiyorum.

NE OLMUŞTU?
Aleyna Tilki, henüz 10 yaşında olmasına rağmen okuduğu kitaplar ve konuşurken takındığı tavırlarla Türkiye gündemine oturan Atakan hakkında paylaşımda bulundu. Henüz 10 yaşında olmasına rağmen içeriği son derece ağır kitapları okuyan ve eğitim hayatına dair yorumlarıyla dikkat çeken Atakan’ı fark eden Aleyna Tilki, sosyal medya hesabından minik çocuğun bir haberini paylaştı ve altına da şunları yazdı:
“Bu çocuğu çok iyi anlıyorum ya. Onun yaşında benim de Fen Laboratuvarım vardı, ilaç yapıyordum. Okul bana yetmiyordu. Bir oda dolusu ansiklopedim vardı. Umarım anlaşılamadığın için popülarizme köle olarak atanıp harcanmazsın Atakan”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here