Gündem

Sosyal medya fenomeninden acı haber: Evin balkonunda ölü bulundu!

Sosyal medya fenomeninden acı haber geldi. ABD’li model Jeff Thomas 35 yaşında Miami’de oturduğu apartmanın dairesinin balkonundan düşerek hayatını kaybetti.

BÜYÜK BİR ÜZÜNTÜYE SEBEP OLDU

İntihar ettiği yönünde ihbar yapılan oyuncunun ölümüyle ilgili polis soruşturma başlattı. En son spor salonunda spor yaparken çektiği videoyu paylaşan Thomas’ın ölümü, ailesi ve arkadaşları arasında büyük bir üzüntüye sebep oldu.

Polis ilk verilerin, modelin intihar ettiğini gösterdiğini fakat kesin ölüm sonucunun otopsiden ortaya çıkacağını söyledi.

Amerika TMZ gazetesine konuşan güvenilir bir kaynak da Thomas’ın intihar ettiğini söyledi. Birçok dünyaca ünlü giyim markası ile anlaşması olan Thomas, Londra’da bulunan bir mankenlik ajansı ile çalışıyordu.

AİLESİ YIKILDI

En son spor salonunda spor yaparken çektiği videoyu paylaşan Thomas’ın ölümü, ailesi ve arkadaşları arasında büyük bir üzüntüye sebep oldu.

AMCK Model Ajansı için çalışan Thomas aynı zamanda oyunculuk da yapıyordu. Ajans, olayla ilgili açıklama yapmaktan kaçındı. 1.88 boyundaki Thomas, 97 kilo ağırlığındaydı. Yeşil gözlü modelin saç rengi ise açık kahverengiydi.