Magazin

Sosyal medya fenomeni Pucca kötü haberi verdi: Oğlu 3. kattan düştü!

Sosyal medya fenomeni Pucca’nın kötü haberi verdi. Pucca ismiyle tanınan Selen Pınar Işık’ın 6 yaşındaki oğlu Batı, 3. kattan aşağıya düştü. Sosyal medya hesabından kötü haberi duyuran Pucca, son durumu açıkladı.

3. KATTAN DÜŞTÜ

Pucca ismiyle bilinen sosyal medya fenomeni Selen Pınar Işık, sosyal medya hesabından 6 yaşındaki oğlu Batı’nın üçüncü kattan düştüğünü ve hastanede tedavi altında olduğunu duyurdu. Yaptığı paylaşımda oğlunun son durumu hakkında bilgi veren Pucca, kırıkların ciddi olduğunu ve bilincinin açık olduğunu belirtti.

SOSYAL MEDYA HESABINDAN DUYURDU

Pucca, Instagram hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Arayan soran herkese teşekkür ederim. Hiçbir aramaya dönemedim çok üzgünüm konuşacak halde değildim, bir günde ömrümden 25 yıl gitti. Toparlayabildiğim kadar yazıyorum şu an hâlâ şoktayım. Batı 3. kattan düştü, bilinci açık kollarında kırıklar var dün ameliyat oldu. Kırıkların durumu biraz ciddi ama geçecek. Şu an gülüyor, puding istiyor, öpüyor, şaka yapıyor doktorları polise şikayet etmekle tehdit ediyor. Bir süre daha hastanede kalacağız. Eminim kısa süre sonra aynı bu fotoğraf gibi ayaklanacak. O beklediğimden daha güçlü bir çocuk. Cümlelerim anlamsız karışık olabilir özür dilerim biraz daha toparlanırsam uzun uzun anlatırım. Merak edenlere, dua edenlere çok çok çok teşekkürler.”