Magazin

Sosyal medya fenomeni Enes Batur trafik kazası geçirdi!

Sosyal medya fenomeni Enes Batur trafik kazası geçirdi. Kocaeli’nde iki otomobil çarpıştı. Araçlardan birinde Enes Batur ve Youtuber Zehra Işıl Özdemir olduğu öğrenildi. Meydana gelen kaza sonucunda aralarında Enes Batur ve Zelal Işıl Özdemir’in de bulunduğu 4 kişi yaralandı.

Kaza, dün saat 19.30 sıralarında Kandıra ilçesi D-605 karayolunda meydana gelen kazada, Zelal Işıl Özdemir yönetimindeki otomobil, C.E. yönetimindeki otomobil ile çarpıştı.

HASTANEYE KALDIRILDILAR

Meydana gelen kazada Zelal Işıl Özdemir ve otomobilde bulunan Enes Batur ile C.E. yönetimindeki otomobilde bulunan 2 kişi yaralandı. Çevredekilerin ihbarı üzerine kaza yerine sağlık ve jandarma ekipleri sevk edildi.

Zelal Işıl Özdemir ve Enes Batur kaza yerindeki ilk müdahalenin ardından Kocaeli Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne, C.E. yönetimindeki araçta bulunan 2 kişi ise Kandıra Kazım Dinç Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Otomobillerin çekici yardımıyla yoldan kaldırılmasının ardından trafik normale döndü. Tedaviye alınan yaralıların sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.