Magazin

Sosyal medya fenomeni Ares Özdemir hayatını kaybetti!

Sosyal medya fenomeni olan Aras Özdemir, uğradığı saldırının ardından yoğun bakımda tedavi görüyordu. Ares Özdemir'den hayranlarına acı haber geldi. Uğradığı saldırının ardından Ares Özemir'in beyin ölümü gerçekleşti.

Sosyal medya fenomeni olan Ares Özdemir, 4 Şubat Salı günü Antalya’da uğradığı saldırının ardından yoğun bakımda tedavi görüyordu. Asıl adı Şehmuz Özdemir olan sosyal medya fenomeninin beyin ölümünün gerçekleştiği bildirildi.

“EVLADIM GİDİYOR”
Anne Sultan Kızılay, şunları söyledi:””Evladım gidiyor. Hala kalbi çarpıyor. Hala benim bir umudum var. Gerekirse benim beynimi çıkarın ona takın. Beyin nakli yapın. Ne istiyorsanız ben hazırım, ne olur Allah rızası için oğluma yardım edin. Tamam sakat olsun amaölmesin ben ona bebek gibi bakarım. Yavruma, çocuğuma bebek gibi bakarım. Ölmesinbenim çocuğum.”

NE OLMUŞTU?
Olay, 4 Şubat Salı günü saat 17.00 sıralarında, Antalya merkezde meydana geldi. Sosyal medyada ‘Ares’ ismiyle fenomen olan Şehmuz Özdemir, Konyaaltı Sahili’ndeki kafede kendisiyle reklam anlaşması yapmak isteyen V.E. ve oğlu K.E. ile buluştu. Bir süre burada oturan üçlü, daha sonra otomobille ayrılarak, Kepez ilçesindeki ormanlık alana gitti. V.E., ormanlık alana geldiklerinde Şehmuz Özdemir’i, kızı H.E.’yi 2 yıl önce taciz ettiği ve uygunsuz görüntülerini çektiği iddiasıyla oğlu K.E. ile birlikte dövmeye başladı. Özdemir, aldığı darbeler sonucu bayılırken, V.E. ve K.E. ise olay yerinden kaçtı. Özdemir, çevredekilerin ihbarıyla gelen sağlık ekiplerince ambulansla Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırılarak, yoğun bakımda tedaviye alındı.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı