Magazin

Songül Karlı bikinili pozlarıyla dikkatleri üzerine çekti!

Ünlü sunucu Songül Karlı, tatil içim Çeşme'yi tercih etti. Uzun süredir ekranlardan uzak olan 46 yaşındaki sunucu bikinili pozlarını paylaştı. Karlı, fit vücuduyla tüm dikkatleri üzerine çekti. Bikinili pozlarını paylaşan Songül Karlı'ya beğeni yağdı.

46 yaşındaki ünlü sunucu Songül Karlı, İzmir’in Çeşme ilçesinde tatil yapıyor. Bikinili pozlarını paylaşan ünlü sunucunun fit vücudu dikkat çekti. Bikinili pozlarını paylaşan Karlı’ya beğeni yağdı.

Koronavirüs sürecinde eve kapanan ve sık sık evde spor yapan Songül Karlı normalleşme süreciyle birlikte kendini tatile attı. Alaçatı’da tatil yapan ve bir süredir ekranlardan uzak olan 46 yaşındaki Songül Karlı tatil pozlarını paylaştı.

Koronavirüs sürecini evde geçiren ve sık sık evde spor yapan Songül Karlı normalleşme süreciyle birlikte kendini Ege’nin serin sularına attı.

Bikinili pozlarını paylaşan Songül Karlı’ya beğeni yağdı. Karlı karantinada yaptığı sporun işe yaradığını cesur pozlarıyla gözler önüne serdi.

İki yıl önce eşinden boşandıktan sonra hayatına kimseyi almayan Songül Karlı, “Hayatımda yalnızca oğlum ve sevdiklerim var” diyerek, yeni bir aşka kalbinin kapalı olduğunu açıklamıştı.