Genel

Son Dakika… Ünlü şarkıcı trafik kazasında hayatını kaybetti!

Edinilen son dakika bilgisine göre, Amerika Birleşik Devletleri’nin güney kesimlerinde oldukça sevilen ve yaptığı ‘country’ müzikleri bilinen Kylie Rae Harris, dün gece trafik kazasında hayatını kaybetti. Harris ile beraber 16 yaşındaki bir kız çocuğunun da yaşamını yitirdiği trafik kazasının zincirleme olduğu aktarıldı.

MENAJERİ AÇIKLADI… ÜNLÜ ŞARKICI TRAFİK KAZASINDA HAYATINI KAYBETTİ!

Harris’in menajeri, ülkenin önemli dergilerinden birisine yaptığı açıklamada acı haberi doğrularken şu an paylaşabilecekleri bir detay olmadığını belirtti. Öte yandan, ünlü şarkıcının son videosu ortaya oldukça konuşulurken kazaya dair de yürek burkan bir ayrıntı da gün yüzüne çıktı.

İşte, son dakika haberine ilişkin detaylar…

ABD’nin güneyinde çok popüler olan Kylie Rae Harris, dün gece 3 aracın karıştığı trafik kazasında yaşamını yitirdi.

O AYRINTI YÜREK BURKTU!

Harris’in karıştığı kazaya ilişkin ortaya çıkan ayrıntı yürek burktu. Ünlü şarkıcının konsere yetişmek üzere yolda olduğu belirtildi.

Öte yandan, kazada 16 yaşındaki bir kız çocuğu da yaşamını yitirdi.

Harris’in menajeri müzik dergisine açıklamalarda bulundu.

Menajeri, “Kylie Rae Harris’in dün yaşanan trafik kazasında yaşamını yitirdiğini üzülerek doğrulamak durumundayız. Şu an paylaşabileceğimiz bir detay yok fakat sizden Harris’in ailesinin mahremiyetine önem vermenizi istiyoruz. Kylie’yi tanıyan herkes onun ailesini ve müziği sevdiğini biliyordu. Onun için yapabileceğiniz en iyi şey sevgiyi yaymaktır” dedi.Taos’taki Big Barn Müzik Festivali’ne giden Harris’in ölmeden önce sosyal medyada paylaşımlar yaptığı da ortaya çıktı.

Kazanın yaşandığı otoyolda birçok akrabasını ve yakınını kaybettiğini söyleyen Harris’in son videosun “46 mil için benzinim var ve en yakın benzin istasyonu 36 mil ötede. Umarım New Mexico yollarında kalmam” dediği görüldü.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı