Genel

Son dakika! Spor kulübünde corona virüsü depremi!

Gelen son dakika haberine göre, Adanaspor kulübü yaptığı açıklamada 30 kişinin daha koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyurdu. Yapılan açıklamada, “Bugün kulübümüzde yapılan Covid-19 PCR testinde 30 kişi daha pozitif çıkmıştır.” İfadeleri kullanıldı.

Corona virüsü vaka sayıları artmaya devam ederken, Adanaspor kulübünden de üzücü haber geldi. Kulüp resmi twitter hesabından yapılan açıklamada, Covid-19 PCR testinde 30 kişi daha pozitif çıktığı bildirildi. İşte konuya ilişkin olarak Adanaspor kulübü tarafından yapılan açıklama:

Tedaviler yapılmaya başlandı

Bugün kulübümüzde yapılan Covid-19 PCR testinde 30 kişi daha pozitif çıkmıştır. Bu kişilerden 21’i futbolcu, 6’sı personel, 1’i teknik ekip olup, yöneticilerimizden Hamza Akgül ve İlhan Sevimli’nin de test sonuçları pozitif çıkmıştır.

An itibariyle kulübümüzde 29’u futbolcu olmak üzere toplam 40 pozitif vaka bulunmaktadır. Daha önce pozitif çıkan 2 futbolcumuzun test sonucu negatife dönmüş olup 40 vaka ile ilgili Sağlık Bakanlığı’nın ve TFF’nin protokolleri kapsamında tedavileri yapılmaya başlanmıştır.