Magazin

Son Dakika… Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı 15 dakikada boşandı

Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı geçtiğimiz yıl aralık ayında Amsterdam’da evlenmişti.

Oyuncu Burcu Kıratlı ve şarkıcı Sinan Akçıl, 1 Ocak 2019’da yakın dostlarıyla Hollanda’ya giderek dünya evine girmişti.

Evliliklerinde sürekli kriz yaşadıkları iddia edilen ikili geçtiğimiz günlerde de sosyal medya hesaplarından birbirini takipten çıkarmıştı.

Kıskançlık sebebiyle daha önce de ayrılık kararı alan çifti aileleri barıştırmıştı. Ancak geçtiğimiz günlerde bir düğünde sahne alan şarkıcı Ferhat Göçer, Sinan Akçıl’ın eski sevgililerinden bahsedince Burcu Kıratlı düğünü terk etmişti. İkilinin aralarındaki gerginliği daha da tırmandıran bu olayın ardından boşanma kararı aldı.

Beykoz Adliyesi Aile Mahkemesi’ne anlaşmalı olarak boşanmak için dilekçe veren çiftin davası dün görüldü. Hürriyet’ten Damla Güler’in haberine göre adliyeye ayrı araçlarla gelen Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı basının sorularını yanıtsız bırakarak içeri girdi.

“YÜRÜTEMEDİK”

Yaklaşık 10 dakika süren boşanma davası sonrası yine ayrı ayrı çıkan ikiliden Sinan Akçıl, “Büyük aşk bitti mi?” Sorusu üzerine, “Bu sevgililik gibi değil. Bir evlilik bitiyor. Çok üzgünüz. Hayırlısı olsun, yürütemedik” dedi.

Akçıl’ın ardından avukatıyla birlikte adliyeden ayrılan Burcu Kıratlı ise soruları yanıtsız bıraktı. Kıratlı’nın gergin olduğu gözlerden kaçmadı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı
Kapalı