Gündem

Son dakika şehit haberleri! Suriye’de sıcak çatışmalar…

Suriye'den son dakika şehit haberleri! Hatay Valisi 9 Şehit ve yaralılarımız olduğunu duyurdu. Türk Silahlı Kuvvetleri Suriye'de Esad rejimine ağır darbe vurdu. Bin 709 rejim unsuru, 3 helikopter, 55 tank, 15 zırhlı araç ve 29 obüs imha edildi. Türk Askerlerimizden şehit ve yaralı olup olmadığı konusunda henüz resmi bir açıklama yapılmadı

Suriye’den son dakika şehit haberleri! Türk Silahlı Kuvvetleri Suriye’de Esad rejimine ağır darbe vurdu. Bin 709 rejim unsuru, 3 helikopter, 55 tank, 15 zırhlı araç ve 29 obüs imha edildi. Türk Askerlerimizden şehit ve yaralı olup olmadığı konusunda henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Son dakika haberine göre Türk Silahlı Kuvvetleri Suriye’de Esad rejimine ağır darbe vurdu. Bin 709 rejim unsuru, 3 helikopter, 55 tank, 15 zırhlı araç ve 29 obüs imha edildi.

Suriye’de şehitlerimiz var mı? 

Suriye’de rejim unsurlarıyla girilen çatışmalarda çok sayıda askerimizin şehit olduğu bazı yayın organlarında ve sosyal medyada konuşulmaya başladı. Hatay Valisi son dakika yaptığı açıklamada 9 Şehit ve yaralılarımız olduğunu duyurdu.

Detaylar geliyor…