Gündem

Son dakika! Sağlık Bakanlığı personel alımı KPSS tercih sonuçları açıklandı

ÖSYM, Sağlık Bakanlığı personel alımı KPSS 2020/8 yerleştirme sonuçlarının açıklandığını duyurdu. Bu doğrultuda adaylar, yerleştirme sonuçlarına ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden T.C. Kimlik numaraları ve aday şifreleri ile erişebilecekler.

ÖSYM tarafından müjdeli haber geldi. Son dakika haberine göre, Sağlık Bakanlığı personel alımı KPSS 2020/8 yerleştirme sonuçları açıklandı. Bu doğrultuda adaylar, yerleştirme sonuçlarına ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden T.C. Kimlik numaraları ve aday şifreleri ile erişebilecekler.

Sağlık Bakanlığı taşra teşkilatı hizmet birimlerinde istihdam edilmek üzere 3.000 sözleşmeli sağlık personeli alım ilanını 16 Haziran’da duyurmuştu. Aynı gün ÖSYM tercihleri başlattı ve binlerce kişi işlemlerini tamamladı.

ÖSYM TARAFINDAN YAYIMLANAN DUYURU

ÖSYM tarafından yayımlanan duyuruda ise şu ifadelere yer verildi:

16 – 22 Haziran 2020 tarihleri arasında tercihleri alınan KPSS-2020/8 Sağlık Bakanlığı sözleşmeli pozisyonlarına yerleştirme işlemleri tamamlanmıştır.

Adaylar, yerleştirme sonuçlarına 01 Temmuz 2020 tarihinde 11.05’ten itibaren ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden T.C. Kimlik numaraları ve aday şifreleri ile erişebilirler.

Etiketler

İlgili Makaleler