Gündem

Son dakika! Prof. Dr. Emin Darendeliler hayatını kaybetti

İstanbul Üniversitesi Onkoloji Enstitüsü öğretim üyesi Prof. Dr. Emin Darendeliler geçirdiği kalp krizi sonucu tüm müdahaleye rağmen hayatını kaybetti. Türk Radyasyon Onkolojisi Derneği Prof. Dr. Emin Darendeliler'in acı haberini "Toprağı bol olsun. Işıklar içinde uyusun." diyerek yayımladı.

Türk Radyasyon Onkolojisi Derneği kurucularından ve başkanlarından İstanbul Üniversitesi Onkoloji Enstitüsü öğretim üyesi Prof. Dr. Emin Darendeliler’den acı haber geldi. Prof. Dr. Emin Darendeliler akşamüstü evinde rahatsızlandı.

KALP KRİZİ SONUCU HAYATINI KAYBETTİ

Darendelliler, yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Prof. Dr. Emin Darendeliler’in kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

TAZİYE MESAJI YAYIMLANDI

Türk Radyasyon Onkolojisi Derneği, Prof Dr. Emin Darendeliler’in ölümünü, “Türk Radyasyon Onkolojisi Derneği kurucularından ve başkanlarından İstanbul Üniversitesi Onkoloji Enstitüsü öğretim üyesi Prof. Dr. Emin Darendeliler’in beklenmedik vefatını duyurmaktan çok büyük üzüntü duyuyoruz. Camiamızda çok sevilen ve hepimizin kalbinde ayrı bir yeri olan Emin hocamıza rahmet, kederli ailesine sabır, dostlarına, meslektaşlarımıza ve tüm sevenlerine başsağlığı diliyoruz. Toprağı bol olsun. Işıklar içinde uyusun.” diye taziye mesajı yayımladı.