Gündem

Son dakika! Milyonlarca kişiye müjde! Ödemeler başladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Kurban Bayramı öncesi yatırılacağı müjdesini verdiği yükseköğretim öğrencilerinin burs ve kredi  ödemeleri ile ilgili Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu'ndan son dakika açıklaması geldi. Bakan Kasapoğlu yükseköğrenim burs ve kredi ödemelerinin 28 Temmuz itibarıyla öğrencilerin hesaplarına yatmaya başladığını duyurdu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kurban Bayramı öncesi yatırılacağı müjdesini verdiği yükseköğrenim burs ve kredi ödemeleri ile ilgili Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu açıklamalarda bulundu.

28 TEMMUZ’DA BAŞLAYACAK

Bakan Kasapoğlu, burs ve kredi ödemelerine ilişkin yaptığı açıklamada, 28 Temmuz itibarıyla öğrencilerin hesaplarına yatmaya başladığını bildirdi.

Ödemelerin TC kimlik numarasının son hanesine göre yapılacağını belirten Bakan Kasapoğlu, bugün başlayan ödemelerin 30 Temmuz’da tamamlanacağını ifade etti.

TC kimlik numarasının sonu “0” ve “2” olanlar 28 Temmuz, “4” ve “6” olanlar 29 Temmuz, “8” olanlar ise 30 Temmuz’da ödemelerini alabilecek.