Magazin

Son dakika! Kurtlar Vadisi’nin usta oyuncusu hayatını kaybetti!

Yayınlandığı dönem reyting rekorları kıran dizisi Kurtlar Vadisi'nde "Tombalacı" karakterini canlandıran oyuncu Haldun Boysan hayatını kaybetti.

“Maria ile Mustafa” isimli dizinin çekimleri için Nevşehir’in Ürgüp ilçesinde olduğu öğrenilen Kurtlar Vadisi’nin efsane oyuncusu Haldun Boysan, kaldığı otelde kalp krizi geçirdi.

Durumun fark edilmesi üzerine set çalışanları sağlık ekiplerine haber verdi. Sağlık ekipleri geldikleri otelde ilk müdahaleyi yaptıktan sonra ünlü oyuncuyu ambulansla hastaneye kaldırdı.

Hastaneye götürülen Boysan, yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşama döndürülemeyerek vefat etti. Ünlü oyuncunun ölümü sevenlerini ve sanat camiasını yasa boğdu. Birçok ünlü isim usta sanatçının vefatı sonrası kendi sosyal medya hesaplarından paylaşımda bulundu.

Ceyda Ateş Toplusoy

Olmadı be Halduş… Beraber acı tatlı o kadar çok anımız vardı ki. Nurlar içinde yat, benim canım muzip arkadaşım. Kavuşturulmuş eller, ‘Prensesim’ diye seslenişin o ses tonun hep kulaklarımda olacak.

Yekta Kopan

Ah be Haldun’un, ah be Raca’m! Çok ama çok üzgünüm. Ankara’dan İstanbul’a göçümüz birlikteydi. Derdimiz, kahkahamız birdi. Raca’mızdı o bizim, kuzumuzdu. Parasız günlerimizde cüzdanımız bir oldu, sıkıntılı günlerimizde sohbetimiz daim oldu. Öyle çok an ve anı var ki şu anda aklımda. Osman, Tunç, sen, ben. Daha kimler kimler var o yılların tanığı… Buraya bir anı yazıp seni gülümseyerek uğurlamak isterdim ama olmadı, yapamadım Raca. Büyük Beşiktaşlı, büyük yürekli dostum. Dayanmamış yüreğin dünyanın derdine, kederine. Gitmişsin. Çok üzgünüm.

Kemal Başar

Çocukluğum… Babamla aramdaki köprü… Beni Beşiktaşlı yapan adam… Kaybettik.

Volkan Severcan

İçim acıyor… Canım arkadaşım, çılgın Beşiktaşlı… Çok üzgünüm… Yolun ışıklarla dolsun… Nurlar içinde yat…

Hakan Yılmaz

Değerli oyuncu abimiz Haldun Boysan’ı kaybetmişiz. Çok üzüldüm. Sevenleri ve yakınlarına sabır dilerim. Allah rahmet eylesin.

Zafer Algöz

Değerli oyuncu kardeşimiz Haldun Boysan’ı kaybettik dostlar… Başımız sağ olsun

 

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu