GündemManşet

Son Dakika! Koronavirüs testi pozitif olan ABD Başkanı Trump hastaneye kaldırıldı!

Koronavirüs testi pozitif çıkan ABD Başkanı Donald Trump, hastaneye kaldırıldı. Trump'ın doktoru Sean Conley, bugün yaptığı açıklamada Başkan Trump'ın durumunun iyi olduğunu söylemişti. Doktorun açıklamasından 1 saat sonra acil bir kararla Trump, askeri ambulans ile askeri hastaneye kaldırıldı.

Koronavirüs testi pozitif çıkan ABD Başkanı Donald Trump, hastaneye kaldırıldı. Trump’ın doktoru Sean Conley, bugün yaptığı açıklamada Başkan Trump’ın durumunun iyi olduğunu söylemişti. Doktorun açıklamasından 1 saat sonra acil bir kararla Trump, askeri ambulans ile askeri hastaneye kaldırıldı. Trump’ın Walter Reed Ulusal Askeri Tıp Merkezine nakledildiği bildirildi.

“GÜN BOYU ÇALIŞTI!”

Beyaz Saray Sözcüsü Kayleigh McEnany, yaptığı yazılı açıklamada, Trump’ın moralinin yerinde olduğunu, hafif semptomlar gösterdiğini ve gün boyu çalıştığını aktararak, “Önlem amacıyla ve doktoru ile tıp uzmanlarının tavsiyesiyle, Trump önümüzdeki birkaç gün Walter Reed Hastanesindeki başkanlık ofisinden çalışacak” ifadesini kullandı. McEnany, Trump’ın kendisine ve eşi Melania Trump’a gelen destek mesajları için minnettar olduğunu da sözlerine ekledi.