Son dakika! Tekirdağ Malkara Otogarı'nda patlama

Son dakika bilgisine göre Tekirdağ Malkara Otogarı'nda patlama meydana geldi. İlk belirlemelere göre 1 kişi hayatını kaybetti, yaralı sayısı ise henüz belli değil.

Son dakika! Tekirdağ Malkara Otogarı'nda patlama

Son dakika bilgisine göre Tekirdağ Malkara Otogarı'nda patlama meydana geldi. İlk belirlemelere göre 1 kişi hayatını kaybetti, yaralı sayısı ise henüz belli değil. Tekirdağ'ın Malkara ilçesi otogarının kazan dairesinde patlama meydana geldi. Patlamada ilk belirlemelere göre; 1 kişinin öldüğü, yaralıların da bulunduğu bildirildi

Tekirdağ'ın Malkara ilçesinde Büyükşehir Belediyesi Yeni Otogarı'nın kazan dairesinde meydana gelen patlamada, ilk belirlemelere göre 1 kişi öldü. Yaralıların da bulunduğu olay yerine çok sayıda ambulans sevk edildi.

Malkara'da Büyükşehir Belediyesi Yeni Otogarı'nda bugün saat 14.30 sıralarında patlama oldu. Otogarın kazan dairesinde henüz belirlenemeyen nedenle meydana gelen patlamada ilk belirlemelere göre 1 kişi öldü. Yaralıların da bulunduğu olay yerine çok sayıda ambulans, itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi.

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2019, 15:25
YORUM EKLE