Son dakika! Babasını bıçakladı, bıçak kırılınca...

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde Lefkoşa'da 25 yaşındaki Raif Korçin babası Kemal Korçin'i 3 yerinden bıçaklayarak ağır yaraladı. Korçin'in babasını daha önce de bıçakladığı ancak babası şikayetçi olmadığı için serbest kalmıştı.

Son Dakika Haberleri 19.01.2019, 15:53
Son dakika! Babasını bıçakladı, bıçak kırılınca...

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde Lefkoşa'da 25 yaşındaki Raif Korçin babası Kemal Korçin'i 3 yerinden bıçaklayarak ağır yaraladı. Korçin'in babasını daha önce de bıçakladığı ancak babası şikayetçi olmadığı için serbest kalmıştı. Olay Lefkoşa'nın Kızılay bölgesinde meydana geldi. Koçin, babası ile nedeni henüz belirlenemeyen bir nedenle tartıştı. Baba Kemal Korçin tartışmanın ardından duş almaya gitti. Polisin mahkemeye verdiği bilgiye göre; Raif Korçin de, eline aldığı ekmek bıçağı ile duş alan babasına arkasından saldırdı.

Zanlı, sırtından ve göğsünden bıçakladığı babasını, bıçak kırılınca bu kez darp etti. Baba Kemal Korçin'in yardım çığlığı atması sonrası komşuları durumu polise haber verdi. Olay yerine gelen polis Raif'i gözaltına aldı. Ağır yaralanan ve hayati tehlikesi bulunan baba Korçin ise Lefkoşa Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Lefkoşa Kaza Mahkemesi'ne çıkarılan Raif Korçin için 3 gün gözaltı süresi vereldi.

Yorumlar (0)