Son dakika!.. Askeri Araç Devrildi! Yaralı Askerler Var

Muş'un Bulanık İlçesi'nde seyir halindeki bir askeri aracın devrildiği bilgisi geldi. Yaşanan kaza sonucu ise askeri aracın içinde bulunan askerlerin yaralandığı bildirilirken konuya dair Bulanık Kaymakamı Uzan'dan açıklama geldi.

Son dakika!.. Askeri Araç Devrildi! Yaralı Askerler Var

Muş'un Bulanık İlçesi yolundan Varto'ya doğru uzanan Karaağıl köyü yakınında bir askeri araç devrildi. Zırhlı olduğu öğrenilen askeri aracın devrilmesi sonucu ise aracın içinde bulunan 4 askerin yaralandığı aktarıldı. 

Bölgeden alınan ilk bilgilerde meydana gelen kazada yaralanan askerler için olay yerine çok sayıda sağlık ekibi gönderildi. Olay yerine gelen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından yaralı 4 asker Bulanık Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı. 

MUŞ'TA ASKERİ ARAÇ DEVRİLDİ

Muş Bulanık'ta meydana gelen kaza sonucu ise Bulanık Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hacı Arslan Uzan meydana gelen kazaya dair açıklamalarda bulundu. Yaralı askerleri hastanede ziyaret eden Kaymakam Hacı Arslan Uzan askerlere geçmiş olsun dileklerinde bulundu. 

Yaralı askerlerin durumuna dair Kaymakam Uzan tarafından yapılan açıklamada "Askerlerimizin sağlık durumları iyi. Askerlerimizin trafik kazası geçirmeleri hepimizi üzdü. Başta jandarma personellerimiz olmak üzere ailelerine ve İlçe Jandarma Komutanlığımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyorum." ifadeleri kullanıldı. 

YORUM EKLE