Son dakika! AK Parti Kocaeli başkan adayları belli oldu! İşte o liste...

Son dakika! Yerel seçim hazırlıkları tüm parti cephelerinde tüm hızıyla devam ediyor. Gelen son dakika haberine göre AK Parti Kocaeli başkan adayları belli oldu. İşte o liste...

Son dakika! AK Parti Kocaeli başkan adayları belli oldu! İşte o liste...

Son dakika! Yerel seçim hazırlıkları tüm parti cephelerinde tüm hızıyla devam ediyor. Gelen son dakika haberine göre AK Parti Kocaeli başkan adayları belli oldu. İşte o liste... 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kocaeli'de başkan adaylarını açıkladı.  İşte Başkan Erdoğan'ın açıklamasından satır başları;

Kocaeli'nin tüm ilçelerindeki mahallerindeki vatandaşlarımı selamlıyorum. Hiçbir zaman unutulmayacaksınız buna inanıyorum. Kurulduğu günden beri Kocaeli teşkilatında görev yapmış demokrasimize hizmet etmiş tüm kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Tüm seçimlerde olduğu gibi Kocaeli bu seçimlerde de tercihini hizmet siyasetinden yana kullanacaktır. AK Parti kadroları daha çok çalışacak ve inşallah tüm ilçelerimizde bir kez daha AK Parti'nin zafer sancağını sallandıracaktır. Bu şehir emeğin fedekarlığın değerini çok iyi bulur.

TÜM İL VE İLÇE BAŞKANLARIMA TALİMAT VERİYORUM

Üyemiz olan 10 bin kişinin seçmen kaydı yok. Tüm il ve ilçe başkanlarıma buradan talimat veriyorum. Seçmen kütüklerinde isimleri olmayan üyelerimizin adreslerini bulup kayıtlarını yaptıracaksınız. Adres değiştirerek il ve ilçenize gelenlerle hemen irtibata geçeceksiniz. Oy verme hakkı olan her gence ulaşıp onları bilgilendireceksiniz. Kendilerini partimizde siyaset yapmaya davet edeceksiniz. Bundan sonra AK Parti'nin önünde yepyeni bir dönem açılacaktır.

KOCAELİ TÜRKİYE'DE İKİNCİ SIRADA

Kocaeli ticari ve beşeri zenginlikleri ile bu ülkenin lokomotif şehirlerinden bir tanesidir. O yüzden buradaki hizmetlerin bir farklılığı var. Kocaeli'nde kişi başına düşen milli gelir Türkiye ortalamasının üstüne çıkarak 18 bin dolara ulaştı. Bu rakamla Kocaeli milli gelir sıralamasında Türkiye'de ikinci sırada… 24 katrilyon lira Kocaeli'ne yatırım yaptık. Kocaeli üniversitesini yeni yatırımlarla büyüttük. Ülkenin önde gelen eğitim kurumlarından biri oldu.

BU YIL SONUNA KADAR PROJE BİTMİŞ OLACAK

İstanbul - İzmir otoyolunun en önemli ayağı nereden geçiyor? Kocaeli'nden geçiyor. Osmangazi Köprüsü'nü Kocaeli ile birlikte ülkemize kazandırdık. Allah nasip ederse inşallah bu yıl sonuna kadar da bu proje bitmiş olacak, hedefimiz bu. Böylece İstanbul'dan İzmir'e olan mesafeyi 3.5 saate düşürdük. Çok önemli bir proje.

BU BİR MÜJDEDİR

Dövizi ve faizi kullanarak ülkemizi tökezletmeye kalktılar. Açıklanan her veri ekonomideki dalgalanmanın yerini yeniden istikrara bıraktığını gösteriyor. Cari işlemler açığı son 20 ayın en düşük seviyesine geriledi. Bu bir müjdedir. Kredi kartı borcu olanından esnafımıza her kesime desteğimizle vatandaşımızın yanında yer aldık. Son ekonomik tuzak da milletimizin hedeflerine ulaşma azmini kamçılamıştır. Ya iyi bir hamle yapıp bir üst lige çıkacağız ya da patinaj yaparak eski günlere geri döneceğiz. Biz milletimizi bir üst lige çıkarmaya kararlıyız.
Eğer Türkiye eski Türkiye olsaydı bugün Suriye'de o terör koridoru kurulmuştu; Irak paramparça edilmişti.

TÜRKİYE ESKİ TÜRKİYE OLSAYDI...

Eğer Türkiye eski Türkiye olsaydı bugün Suriye'de o terör koridoru kurulmuştu. Irak paramparça edilmişti. Filistin gibi kadim davalarımızdan eser kalmamıştı. Bunu biz söylemiyoruz. Görüştüğümüz dünyadan ve bölgemizden siyasetçiler ifade ediyorlar.

YORUM EKLE