Halkbank konut kredisi faizlerini düşürdü|Düşük faizle konut kredisi kampanyası

Son dakika konut kredisi faizleri... 2018 konut kredisi faiz oranları... Konut kredisi faizleri son durum...Son dönemlerde 2,99'ları bulan faiz oranları nedeniyle konut yatırımlarını erteleyen vatandaşlara müjdeli haberler peş peşe geliyor. Ziraat Bankası ve Vakıfbank'ın ardından Halkbank da konut kredisi faizlerini düşürdü. İşte en uygun konut kredisi faizleri...

Halkbank konut kredisi faizlerini düşürdü|Düşük faizle konut kredisi kampanyası

Son dakika konut kredisi faizleri... 2018 konut kredisi faiz oranları...  Konut kredisi faizleri son durum...Son dönemlerde 2,99'ları bulan faiz oranları nedeniyle konut yatırımlarını erteleyen vatandaşlara müjdeli haberler peş peşe geliyor. Ziraat Bankası ve Vakıfbank'ın ardından Halkbank da konut kredisi faizlerini düşürdü. İşte en uygun konut kredisi faizleri... 

Son günlerin en çok merak edilen konusu konut kredisi faiz oranlarıyla ilgili müjdeli haberler gelmeye devam ediyor. Konut sahibi olmak isteyen vatandaşlar ve yatırımcıların yüzünü güldüren düşük kredi faizleri sayesinde konut sektörünün canlanması hedefleniyor. geçtiğimiz günlerde ilk olarak Ziraat Bankası anlaşmlı inşaat firmaları için faiz oranlarını 0,98'e düşürmüştü. Ziraat Bankası ile başlayan konut kredisi faiz kampanyası Vakıfbank ile devma etti ve Vakıfbank da aktif kredili müşterisi olan firmaların ürettiği konutlardan satın almak isteyen bireysel müşterilere, kampanyaya dahil olan firmaların da katkısıyla aylık yüzde 0.98 faizle 120 ay vadede 500,000 TL'ye kadar konut kredisi kullandıracağını açıkladı. 

HALKBANK KONUT KREDİSİ FAİZLERİ 0,98'E DÜŞTÜ

Son dakika haberine göre kampanyaya en son katılan banka Halkbank oldu. Faiz oranlarını 0,98'e düşüren Halbank yatırımcının yüzünü güldürenlerden oldu. Yapılan çalışma ile konut kredisi faiz oranı aylık yüzde 1.78 olarak belirlendi. Aradaki yüzde 0.80'lik farkı da inşaat firmaları üstlendi. Böylece tüketicilere yüzde 0.98 ile kredi kullanma imkânı sağlandı. Öte yandan, Düşük faizli kredi kampanyasına ek olarak yıl sonuna kadar KDV ve tapu harcı indirimleri de devam edecek.

2018 konut kredisi faiz oranları yapılan kampanyalarla 1'in altına çekilerek konut sektörünün canlanmasına olanak sağlayacak. Bunun yanı sıra kullandırılan konut kredilerinin bir kısmı söz konusu firmaların kampanyaya dahil olan bankalara olan kredilerinin geri ödenmesinde kullanılacak.

2018 DÜŞÜK FAİZLE KREDİ VEREN BANKALARIN LİSTESİ!

1.Ziraat Bankası

2. Vakıfbank

3.Halkbank

4.Qnb Finansbank

5.Denizbank

6.Garanti Bankası

7. Türkiye Ekonomi Bankası

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2018, 17:12
YORUM EKLE