Gündem

Son dakika: Bir evde 6 kişi ölü bulundu! Çok sayıda ekip sevk edildi

Son dakika haberine göre, Elazığ’da korkunç bir olay yaşandı. Bir evde 6 kişi ölü olarak bulundu. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda ekip sevk edildi.

6 KİŞİ ÖLÜ BULUNDU

Olay, Elazığ’da Sanayi Mahallesi’nde bir evde yaşandı. Evde 6 kişi ölü olarak bulundu. Bölgeye çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi.

AİLESİNİ ÖLDÜRÜP İNTİHAR ETTİ

Öğretmen Hüseyin F., henüz bilinmeyen bir nedenle eve girip ailesi ile tartıştı. Tartışmanın ardından Hüseyin F., yanında getirdiği pompalı tüfekle dehşet saçtı. Hüseyin F., babası Cuma Ali, annesi Zeynep, kardeşi Remziye ve engelli kardeşleri Yusuf ve Mesut’a ateş ettikten sonra silahı başına dayayarak intihar etti. Öte yandan Hüseyin F.’nin ailesini silahla vurduktan sonra evdeki doğal gaz vanasını açıp silahla intihar ettiği öğrenildi.

DOĞAL GAZ KAÇAĞI İHBARI YAPILDI

Doğal gaz kaçağı ihbarı yapılmasının ardından polis ve itfaiye ekipleri bölgeye intikal etti. İhbarın yapıldığı eve giren ekipler, içeride 6 kişiyi kafasından vurulmuş halde buldu. Haber verilmesi üzerine olay yerine sağlık, özel harekat ve destek ekipleri sevk edildi.