Gündemİzmir Haberleri

Son dakika! Benzine büyük indirim yolda!

Alınan son dakika bilgisine göre doların fiyatında yaşanan düşüşten sonra benzinin litre fiyatına indirim geleceği öğrenildi. Pazartesi gecesi benzinin litre fiyatına indirim geleceği öğrenilirken vatandaşlar İzmir'in litresinin ne kadar olacağı merak konusu oldu. Peki İzmir'de benzinin litre fiyatı ne kadar olacak? İşte detaylar...

Son dakika bilgisine göre dolarda yaşanan düşüşten sonra benzin fiyatında da indirim yapılacağı öğrenildi. 16 Kasım Pazartesi günü gecesinden itibaren benzinin litresine 32 kuruş indirim yapılacağı bildirildi.

İZMİR’DE NE KADAR OLACAK?

Salı günü pompa fiyatlarına yansıyacak indirim sonrası İzmir’de litre fiyatı ortalama 6 lira 91 kuruştan satılan benzinin litre fiyatı 6 lira 68 kuruşa kadar gerileyecek.

İNDİRİM SONRASI BENZİNİN LİTRE FİYATI

16 Kasım Pazartesi gecesi benzinin litre fiyatında 32 kuruş indirim bekleniyor. Salı günü pompa fiyatlarına yansıyacak indirim sonrası İstanbul’da litre fiyatı ortalama 6 lira 91 kuruştan satılan benzinin litre fiyatı 6 lira 59 kuruşa, İzmir ve Ankara’da ise 6 lira 68 kuruşa gerileyecek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu