Gündem

Son dakika! Ankara’da güvenlik görevlisi okul müdürünü yaralayıp intihara kalkıştı!

Alınan son dakika bilgisine göre Ankara'nın Etimesgut ilçesinde Şehit Velit Bekdaş Anadolu Lisesi'nde korkunç bir olay yaşandı. Nedeni bilinemeyen bir sebepten dolayı lisenin güvenlik görevlisi önce müdürü yaraladı daha sonra da intihara kalkıştı. İşte detaylar...

Alınan son dakika bilgisine göre Ankara’nın Etimesgut ilçesinde bulunan Şehit Velit Bekdaş Anadolu Lisesi’nde M.E. isimli güvenlik görevlisi, nedeni bilinemeyen bir sebepten dolayı okul müdürü Şerafettin Ali Gürler ile tartıştı.

SİLAHLA İNTİHAR GİRİŞİMİNDE BULUNDU
Kavgaya dönüşen olayda yanında bulunan silahla okul müdürünü yaralayan M.E, olay yerine gelen polis ekiplerinin teslim olması yönündeki uyarılarını duyduktan hemen sonra aynı silahla intihar girişiminde bulundu.

Ağır yaralanan zanlı ile okul müdürü hastaneye kaldırıldı. Tedavi altına alınan okul müdürü Gürüler’in hayati tehlikeyi atlattığı, M.E’nin ise durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.
Polis ekipleri çevrede inceleme başlattı. Öte yandan silah sesinin duyulmasının ardından okulun tahliye edildiği ve olay sırasında öğrencilerin içeride olmadığı öğrenildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu