Gündem

Son dakika… Abdurrahim Albayrak ve eşi koronavirüse yakalandı!

Son dakika... Galatasaray Spor Kulübü 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak ve eşi Şükran Albayrak'ın koronavirüse yakalandığı öğrenildi. Albayrak'ın daha önce koronavirüs şüphesiyle hastaneye kaldırıldığı ve ilk testinin negatif 2. testinin pozitif çıktığı belirtildi.

Son dakika haberi… Galatasaray Spor Kulübü 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak ve eşi Şükran Albayrak’ın koronavirüse yakalandığı öğrenildi. Başarılı yönetici Albayrak’ın daha önce koronavirüs şüphesiyle hastaneye kaldırıldığı ve ilk testinin negatif 2. testinin ise pozitif çıktığı belirtildi. Çiftin hastanede tedavisinin sürdüğü bilgisine varıldı.

TEDAVİSİ DEVAM EDİYOR

Hürriyet gazetesi yazarı Mehmet Üstündağ, bugünkü yazısında, “Galatasaray’ın yöneticilerinden Abdurrahim Albayrak, geçen hafta Koronavirüs şüphesiyle Yeşilköy’deki Acıbadem International Hastanesi’ne kaldırılmıştı. İlk testi negatif, sonraki pozitif çıkan Albayrak’ın eşi Şükran Hanım’ın da Koronavirüs’e yakalandığını öğrendim. Karantinaya alınan çiftin tedavisi sürüyor” ifadelerini kullandı.

Üstündağ, “Bu arada 15 Mart’ta oynanan Galatasaray-Beşiktaş maçını stadyumda izleyen, orada teknik heyet ve diğer yöneticilerle de bir araya gelen Abdurrahim Albayrak’ın hemen akabinde hastalanması, kulüpte büyük endişe uyandırdı. Tüm futbolcular ve teknik heyetin kontrolden geçirildiği, hiç kimsede virüs tespit edilmediği gelen duyumlar arasında. Temennim, Albayrak çiftinin de bir an önce iyileşip taburcu olması…” düşüncesini dile getirdi.