Ekonomi

Son 25 gün kaldı: İş Bankası bankamatik kartı veya Maximum kredi kartı olanlar dikkat!

İş Bankası yaptığı yazılı açıklama ile bankamatik kartı sahiplerine önemli bir duyuruda bulundu. Dev banka tarafından yapılan açıklamaya göre, bankamatik kartı veya Maximum kredi kartı ile alışveriş yapanlara 100 TL’ye varan MaxiPuan hediye ediliyor. Söz konusu kampanyanın bitmesine ise son 25 gün kaldı.

İş Bankası bankamatik kartı ile market alışverişi yapan müşterilerine güzel haberi verdi. Banka tarafından yapılan açıklamda, “1-30 Kasım 2021 tarihleri arasında Bankamatik Kart’ınızla Market alışverişlerinize 100 TL’ye varan MaxiPuan!” ifadeleri kullanıldı. Kampanyadan İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç), İş Bankası Bankamatik Kartları ve Maxipara Kart sahiplerinin faydalanabileceği bildirildi.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 9 Aralık 2021 tarihinde en son kullandığınız kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 19 Aralık 2021’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya, kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilir.

Ek Koşullar: Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iade ve iptal işlemlerini içermemektedir. Ödül MaxiPuan yüklenmesinde Bankamız kayıtları esas alınacaktır. Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır. Kampanya katılımının asıl kart sahibi tarafından yapılması gerekmektedir. Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır. Aynı gün yapılan alışverişlerden sadece ilki kampanya kapsamında değerlendirilecektir. İş Bankası kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, Aidatsız Kartlar; Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler, farklı ürün kategorilerinde satış yapan e-ticaret firmalarından yapılacak alışverişler kampanyaya dâhil değildir.
İş Bankası kampanyaları ara ara güncelleniyor. Bu kapsamda yeni kampanyalara veya var olan kampanya hakkında detaylı bilgiye banka resmi internet sayfası üzerinden ulaşmak mümkün.